Kája Pavlíček: zamilované fotky z dovolené v Chorvatsku!
Zdroj: Archiv

Kája Pavlíček: zamilované fotky z dovolené v Chorvatsku!

Vytvořeno dne 09.09.2020

Přestože je stylista Kája Pavlíček již delší dobu single, v éteru sociálních sítí se objevily fotky, které naznačují opak. Na chorvatské pláži stojí v objetí s mladým, velmi pohledným mužem, na jiné fotce se vedou za ruce nebo úplně sami brázdí vlny moře na jachtě. Z fotek vyloženě srší zamilovaná energie plná romantiky. „Neblázněte, je to úplně jinak,“ reagoval známý stylista. „Ten kluk z fotek je Adam, herec z nově natáčeného filmu Když prší slzy. A heterosexuální. Ale, protože potřebovali zamilované gay scény, byl jsem osloven já. Prý je věrohodnější, když je alespoň jeden z herců gay,“ směje se Kája Pavlíček. Vzápětí přiznává, že Adam, být alespoň o deset let starší, by jeho typem mohl být.

Z fotek vyloženě srší zamilovaná energie plná romantiky.

Na otázku, jak probíhalo natáčení takových scén, již odpověděl přímo Adam Novák: „Asi vás zklamu. Nešlo o žádné erotické scény. Měli jsme spíš vytvořit láskyplnou náladu. Tak, aby bylo patrné, že k sobě patříme a máme se rádi. Ukázat, že lidská láska má tisíc podob – a ta mezi dvěma muži je jedna z nich. A natáčení jsem si neskutečně užil nejen proto, že s Kájou byla sranda a hodně jsme se nasmáli, ale i díky super štábu pod vedením režisérky Michaely Semely. O prostředí na chorvatském pobřeží ani nemluvím. Byla to pohádka! Skvělé moře, bezva ubytování v úžasně zařízených mobilhomech, a do toho nám ještě vyšlo parádní počasí!“

I režisérka Michaela Semela na otázku, proč v této koronavirové době vybrala natáčení v Chorvatsku, odpověděla: „To víte, že jsem odjezd k moři hodně zvažovala. Bála jsem se, abych nevystavila herce nebo štáb riziku nákazy. Ale zárukou mi byla jistá separace, kterou nám v cestovní kanceláři CK KALOUSEK & WILLIAMS a.s. slíbili. Začalo to už odjezdem speciálním busem, který byl vypraven pouze pro náš tým, nikdo jiný v něm nejel. I ubytování v mobilhomech jsme měli trochu stranou, všichni jsme byli víceméně pohromadě, mezi turisty jsme nechodili…“

Film Když prší slzy

Půvabná, ale zakřiknutá optička Klára (Aneta Kernová) má za manžela policistu Martina (Jan Burda), ze kterého se postupem času stává alkoholik. V opilosti se mění na násilníka a terčem jeho slovních i fyzických útoků je Klára. Ta dlouho věří, že se situace změní, že bude mít zpátky toho muže, s nímž se tak milovali… Náhodné setkání s Adélou, která v mládí také čelila domácímu násilí, ovšem přinese do jejího života nečekaný zvrat. Podobná životní zkušenost ženy hodně sblíží, náklonnost a přátelství přeroste v lásku. Protože film vznikl na základě skutečných příběhů, můžeme se těšit na snímek plný emocí a napětí až do poslední chvíle.

V dalších rolích (zatím – ještě se obsazuje): Hana Drozdová, Karolína Krézlová, Matěj Dejdar, Petr Vondráček, Jaroslav Sypal. Jména dalších herců budou brzy zveřejněna.