Budují si nové hnízdečko lásky. Podívejte se, jaký baráček si koupil Peter Pecha s manželkou
Zdroj: herminapress

Budují si nové hnízdečko lásky. Podívejte se, jaký baráček si koupil Peter Pecha s manželkou

Vytvořeno dne 13.08.2020

Muzikálový zpěvák Peter Pecha si před časem pořídil domek nedaleko Poděbrad a přiznává, že právě tam prchá před realitou všedních dní. Se svou krásnou manželkou Kateřinou letos oslavil sice desáté výročí vztahu, ale teprve v září uplyne rok od jejich pohádkové svatby. Přestože ještě nestihli vyrazit na svatební cestu, jeden velký krok už v manželství spolu udělali. Pořídili si totiž svůj první vlastní dům. 

Domeček se nachází v malé vesničce u Poděbrad, takže je to vlastně přibližně 50 minut od centra Prahy. Pořidíli jsme si ho už dřív, někdy začátkem listopadu loňského roku. Je to typický podlouhlý domek, se stodolou a velkou zahradou. Naštěstí po hrubé rekonstrukci, takže veškeré práce a úpravy jsou vizuálního charakteru,” říká hvězda chystaného muzikálové show We Will Rock You, jehož premiéra se kvůli pandemii koronaviru přesunula na duben 2021, který tam se svou ženou sice velmi rád tráví každou volnou chvíli, stěhovat se tam zatím ale podle svých slov nehodlají. 

Chystá se Peter se svou krásnou ženou prchnout z Prahy na venkov?

“Přece jenom, když člověk má v devět ráno v Praze zkoušku a pak ještě večer hraje do deseti, jedenácti, tak by to bylo trošku náročnější dojíždění. Je to ale ideální místo na relax a útěk z velkoměsta. Člověk tam přichází na jiné myšlenky. Jste sice jenom pár kilometrů od města, ale přitom na míle daleko. Jako kluk z malého slovenského města tam utíkám hrozně rád. Práce na zahradě a sekání dříví mě moc baví,” vysvětluje Pecha, který se sice proslavil díky muzikálům, aktivně pracuje i na své sólové hudební kariéře. 

“Když zrovna nepracuju na zvelebování naší chalupy, tak pilně pracuju na své vlastní hudbě. Času je hodně, protože jsme se s ženou rozhodli léto strávit v České republice a na Slovensku,” dodává Pecha, který už se těší na divadelní prkna. 

Nové termíny: Praha 17.4. 2021 (premiéra),  Praha 24.4. 2021, Ostrava 22.5. 2021, Brno 12. 6 2021

Obsazení:

Galileo - Kopečný Jan, Pecha Peter

Scaramouche - Procházková Markéta, Vyoralová Veronika

Britney - Kutheil Petr, Pecha Peter, Fanta Jan

Oz - Gabrišová Andrea, Martinková Tereza

Killer Queen - Nývltová Kamila, Nosková Michaela

Khashoggi - Josef Bohouš, Adam Lukáš

Buddy - Rose Johnny