Komedie ze světa bulváru! Kdo byl zvědavý na milostnou aféru fotbalové hvězdy Beckhama?
Zdroj: herminapress
Komedie ze světa bulváru! Kdo byl zvědavý na milostnou aféru fotbalové hvězdy Beckhama?
17.03.2022

Světovou premiéru má za sebou ve Studiu DVA dlouho připravovaná komedie ze světa bulváru s názvem Beckham. V režii autora Petra Zelenky se poprvé na jevišti Studia DVA v hlavní roli představil vynikající filmový a divadelní herec Jaroslav Plesl.

Jeho Max Clifford je reálnou osobou, která ve své době hýbala britskými bulvárními médii. Úspěšný scénárista, filmový a divadelní režisér, držitel několika cen Český lev, Petr Zelenka se totiž nechal při psaní své nové hry určené přímo pro Studio Dva inspirovat událostmi spojenými s aférou kolem fotbalové hvězdy Davida Beckhama a jeho sekretářky Rebeky Loos. Odehrála se na podzim roku 2004 a Clifford v ní sehrál klíčovou roli.

Co se vlastně stalo mezi fotbalovou hvězdou Davidem Beckhamem a jeho sekretářkou Rebekou Loos na podzim roku 2004? Byl to jen nevinný flirt? Možná. Jenže Max Clifford, šedá eminence britského bulváru, se rozhodne z toho udělat skandál století a udržet jej na titulních stránkách světového tisku dlouhé týdny. Vášnivý podvodník, který stál za největšími skandály naší doby, přes třicet let cynicky žongloval s intimními informacemi ze života světových celebrit. Jedněm pomohl k vzestupu a slávě, druhým do vězení. Co žene kupředu člověka, kterému není nic svaté?

Kromě Jaroslava Plesla také uvidíte Elizavetu Maximovou, Kryštofa Hádka, Boba Klepla / Jiřího Ployhara, Romana Štabrňáka, Zuzanu Stavnou, Lucii Pernetovou, Radima Madeju / Petra Pěknice a Petru Koskovou.

 

 

 

Přidat komentář