Svoji ženu koupil od rodičů za desítky tisíc, teď jdou do Výměny manželek
Zdroj: TV Nova

Svoji ženu koupil od rodičů za desítky tisíc, teď jdou do Výměny manželek

Vytvořeno dne 16.03.2022

 

V tomto díle Výměny manželek uvidíme, jak si vegetariánka Kristýna poradí v početné rodině, kde jsou jasně rozdané ženské a mužské role, a jestli zvládne svérázná Olina rodinku s odlišným životním tempem.

Video soubor

Zdroj: TV Nova

V nové epizodě se setkáme s rodinou, která žije v Krupce, a to s Olinou (33), Davidem (36), Davidem (16), Chanel (16) a Kristiánem (11). Manželé jsou spolu 17 let, ale domácnost je tu čistě na ženách, muži údajně nepomáhají téměř s ničím.

Na druhé straně se poznáme s Kristýnou (28), Martinem (30) a Natálkou (3), kteří žijí v Pardubicích. Vztah mladého páru je na pokraji zhroucení. Od Výměny očekávají, že jim pomůže rozhodnout se, co dál. Martin Kristýnu prý hodně komanduje a oba už několikrát uvažovali, že půjdou od sebe.

Velkou zajímavostí této Výměny manželek je manželský pár z Krupky. Seznámili se na Slovensku. Tam David Olinu podle svých slov naložil do auta a odjeli do Česka, něco tomu ovšem předcházelo. „Koupil si mě od mých rodičů za 25 000Kč,“ říká se smíchem Olina. Jestli je to pravda nebo nadsázka vědí jen oni dva.