Komedii Mstitel pomohou dokončit filmoví fandové. Přidáte se k nim?
Zdroj: Bonton film

Komedii Mstitel pomohou dokončit filmoví fandové. Přidáte se k nim?

Vytvořeno dne 05.05.2021

„To je dobrý mít film jako s obrazem i se zvukem,“ shodují se Jaroslav Dušek, Milan Šteindler a Pavla Tomicová ve videu k crowdfundingové kampani na platformě Donio.cz. Řeč je o nové české komedii Mstitel.  A pokud to vidíte stejně, tak právě teď můžete přispět na Mstitelovo dokončení.

V mnoha ohledech nestandardní filmový počin režisérky Lucie Klein Svobody, který se vymyká hranicím žánru i vkusu, je po čtyřech letech úsilí z 90 % hotový, ale ještě potřebuje nabarvit a nazvučit. Důvody, proč pomoci dotáhnout realizaci právě tohoto filmu do konce, shrnul Jaroslav Dušek: “Prostě to není žádná korektní komedie, která by diváka hladila po srsti. Milovník bezzubých seriálů ji může vnímat i jako lehký políček.”

Kampaň na Doniu.cz je odstupňována čtyřmi milníky, z nichž první – 150 000 Kč – se už podařilo zdolat. Cílem je vybrat ideálně 600 000 Kč. Za finanční podporu filmu s výmluvným podtitulem „Když nemůžeš, tak přilej“, získáte nejen bohulibý status donátora české kinematografie, ale také některou z atraktivních odměn.

Mstitel je hvězdná komedie o čisté lidské touze najít sebe, lásku, něco k pití a tlačítko Start. A když ne to, tak se aspoň všemu pomstít. V hlavních rolích exceluje Jaroslav Dušek, Hana Vagnerová, Milan Šteindler, Pavla Tomicová, Ivan Franěk, Lukáš Pavlásek, Petr Čtvrtníček, Michal Dvořák junior, Iva Pazderková a další. Pro českého diváka bude objevem známý slovenský herec Daniel Fischer, který ztvární zkrachovalého herce, který se rozhodne propít až k expedici na Mars. Mstitel je dílem režisérky a scenáristky Lucie Klein Svobody a producenta a režiséra Petra Klein Svobody, který ale v tomto filmu působil jako kameraman.