Mstitel s Jaroslavem Duškem jde do kin. Za kamerou stál syn Karla Svobody
Zdroj: herminapress

Mstitel s Jaroslavem Duškem jde do kin. Za kamerou stál syn Karla Svobody

Vytvořeno dne 01.07.2021

Slavnostní premiérou odstartovaly filmové prázdniny s hvězdnou komedií Mstitel. V mnoha ohledech nestandardní filmový počin režisérky Lucie Klein Svobody se bude promítat od čtvrtka 1. července.

Mstitel je komedie o čisté lidské touze najít sebe, lásku, něco k pití a tlačítko Start. A když ne to, tak se aspoň všemu pomstít. Na filmovém plátně excelujíJaroslav Dušek, Hana Vagnerová, Milan Šteindler, Pavla Tomicová, Ivan Franěk, Lukáš Pavlásek, Petr Čtvrtníček, Michal Dvořák junior, Iva Pazderková a další. Pro českého diváka bude objevem známý slovenský herec Daniel Fischer v roli zkrachovalého herce, který se rozhodne propít až k expedici na Mars.

Mstitel je dílem režisérky a scenáristky Lucie Klein Svobody a producenta a režiséra Petra Klein Svobody, který ale v tomto filmu působil jako kameraman. Natáčelo se v průběhu loňského roku a cíl byl jasný: „Chtěli jsme udělat film, který nás nebude nudit,“ konstatuje Petr Klein Svoboda a stejně jednoznačně shrnuje i zamýšlené poselství Mstitele: „Všechno je na hovno a jsme v tom společně.“