Kouř a Sara Sandeva přilákaly Jakuba Prachaře na Fidlovačku. A nepřišel s prázdnou!
Zdroj: herminapress

Kouř a Sara Sandeva přilákaly Jakuba Prachaře na Fidlovačku. A nepřišel s prázdnou!

Vytvořeno dne 19.09.2021

Herec Jakub Prachař se objevil s dárkovou taštičkou v útrobách Divadla Na Fidlovačce. Premiéru v představení Kouř měla jeho nová přítelkyně, herečka Sara Sandeva, s kterou se dal dohromady při natáčení seriálu Dvojka na zabití.

V kultovním rytmikálu Kouř hraje hlavní roli svůdná dívka v červených šatech, která má přezdívku Kotě. Ve filmu jí ztvárnila Lucie Zedníčková, na prknech Fidlovačky Sara Sandeva. „Samozřejmě se inspirujete, podíváte se, ale to jádro a duše musí jít ze mne a ne z někoho jiného, protože na tom jevišti budu já,“ uvedla Sara Sandeva pro Radižurnál.  

Každý, kdo v devadesátých letech vnímal kulturní vývoj, Kouř zná. Kdo se narodil až po Kouři, zná slavný Arnoštkův hit “Je to fajn fajn fajn, je to fajn.” Mirek se opět s cigaretou v ruce a trochu znuděně stává tváří malé revoluce, Kotě je opět projekcí všech možných i nemožných mužských fantazií o femme fatale, ředitel je opět ideologickým nabubřelcem, máničky negují vše, co se naskytne, svazáci naopak servilně vítají vše, co se namane. Helenka je zamilovaná. A na režijní stoličku nezasedne nikdo jiný než původní Arnoštek.

V režii Šimona Cabana se můžete těšit na Jitku Schneiderovou, Davida Krause, Václava Jílka, Kláru Cibulkovou, Saru Sandevu, Vojtěcha Vodochodského, Lukáše Adama, Martina Písaříka, Přemysla Pálka a mnoho dalších hereček a herců.