Královna ledu Dana Morávková: Oprášila brusle z mládí a létala vzduchem!
Zdroj: herminapress

Královna ledu Dana Morávková: Oprášila brusle z mládí a létala vzduchem!

Vytvořeno dne 21.11.2022

Jako malá holka se vrcholově věnovala krasobruslení a láska k tomuto sportu ji nikdy neopustila. Za ta léta Dana Morávková (51) dokonce ani nezapomněla triky, které na ledě předvádí jen profíci.

Herečka Dana Morávková kývla na nabídku zahrát si v lední show Ladovské Vánoce na otevřeném kluzišti obchodního centra Černý Most. Oblékla tedy kostým postavy Marie, nazula brusle a vyrazila na led. Se svým krasobruslařským partnerem předvedla pár profesionálních figur, včetně zvedačky. Morávková tak chvílí létala vzduchem, pak se zase projížděla po ledě v podřepu.

Svůj krasobruslařský talent z raného mládí ještě nezapomněla. Celá lední show je inspirována uměleckou tvorbou Josefa Lady a tomu také odpovídají kostýmy. Krasobruslaři tančili na ledě na klasické české koledy a Vánoční mše Jana Jakuba Ryby v podání sólistů opery Národního divadla. Nechyběl ani hudební doprovod klavíristy a manžela Morávkové Petra Maláska a filharmonického sboru.

 

 

 

Default User Image
majkl1679, 21.11.2022 17:05
Jo byla kočka , pamatuji , ale 20 kilo , to už nejde zvednout ... 🏋️
Default User Image
Janina, 21.11.2022 23:14
Jó,je to taková oplácaná starší paní která má strojenej projev a tváří se jako z mravnostní policie.Mohla by hrát tetku od vedle.A ten jejich syn je po kom???
Default User Image
evelina, 27.02.2023 10:44
Mám ji ráda, je to dobrá herečka ať kladných, nebo záporných rolí. Její kabelku si sice nekoupím, nelíbí se mi a jsou drahé, ale je fajn mít koníčka. A že stárne a přibrala kila navíc? Tak jako každá. Kdo je dokonalý ať pošle fotku.