Drzý, mladý, komediální Sex O’Clock. Padla poslední klapka
Zdroj: TV Nova

Drzý, mladý, komediální Sex O’Clock. Padla poslední klapka

Vytvořeno dne 18.11.2022

 

Režiséři Karolina Zalabáková a Jan Bártek dotočili desetidílný komediální seriál o dospívání dětí a někdy i dospělých nazvaný Sex O’Clock. V hlavních rolích se objeví debutanti Maxmilián Kocek s Karolínou Omastovou spolu s Petrou Bučkovou, Janem Révaiem, Sárou Korbelovou, Tomášem Seanem Pšeničkou a Janou Švandovou.

„V seriálu Sex O’Clock se naši hrdinové dostávají do situací, které nejspíše překvapí celou řadu lidí. Nechceme být prvoplánově bulvární ani nahotou přitahovat pozornost. Jde nám o to vyvolat diskuzi nad intimními tématy, která jsou pro tuto generaci běžná, ale stále vzbuzují víc otázek než odpovědí,“ říká režisérka, producentka a spoluautorka scénáře Karolina Zalabáková.

Hlavním hrdinou Sex O’Clock je dospívající Adam (Maxmilián Kocek), který se až dosud zabýval především svou taneční kariérou a palčivou otázkou, kdy už konečně přijde o panictví. Jeho otec (Jan Révai) ale záhy převrátí celé rodině život naruby a odstartuje celý řetězec nečekaných událostí, se kterými si musí poradit jak Adamova matka Judita (Petra Bučková), tak babička (Jana Švandová). A to ještě nikdo netuší, s čím se bude muset v brzké době vypořádat Adamova sestra Ema (Sára Korbelová), zatímco Adam nejspíše na tanečním kurzu právě potkal největší lásku svého dosavadního života (Karolina Omastová).

„Mou Juditu potkáte mezi ponožkami, praním, žehlením, vařením a s telefonem na uchu. Je to totiž daňařka. Snaží se oživit vztah se svým mužem a také se nezbláznit ze svých dvou puberťáků, kteří jsou plní hormonů a kdovíčeho. Všichni přitom společně bydlí v domě Juditiny matky, která je tak upřímná, že z toho chce Judita někdy vyskočit z okna. Jejich dům má však pouze jedno patro,“ říká o své roli Petra Bučková a dodává: „Sex O’Clock je plný neočekávatelných událostí, které mou postavu přimějí zeptat se, jestli náhodou nezapomněla sama na sebe.“

Seriál se natáčel téměř padesát natáčecích dní, a to primárně ve Zlíně.