Kristýna Leichtová se ukázala v podprsence a kalhotkách. Je to "holka krev a mlíko"
Zdroj: herminapress

Kristýna Leichtová se ukázala v podprsence a kalhotkách. Je to "holka krev a mlíko"

Vytvořeno dne 20.05.2022

 

Že se nemá za co stydět, předvedla herečka Kristýna Leichtová. Ukázala svoje tělo, oděné pouze v krajkových tangách a podprsence. Na to, že je to maminka od dvou malých holčiček, je to tělíčko k nakousnutí.

„Moje úžasné tělo! Dokonalé! Krásné. Silné! To přijmutí sebe sama je fakt náročná cesta,“ uvedla Kristýna ve svém příspěvku na Instagramu. Není to žádná samochvála, protože hned kritický dodává: „Já vím, že to mé tělo není ideál. Ani já se sama sobě občas nelíbím. Říkám si- “zamakej, budeš na tom jako ostatní! Zhubni, budeš mít víc serioznější práce. A hele, nic! Je mi to najednou jedno. Koukněte mi na zadek v kalhotkách, na nedokonalé břicho a na prsa v hezké krajkové podprdě. Jsme jaké jsme. Dokážeme víc, než ukážeme. My to o sobě víme, my to o Vás víme!“ zakončila herečka s optimistickým prohlášením svůj příspěvek.  

Reakce na sebe nenechaly dlouho čekat. Kristýnino tělo zaujalo jak muže, tak ženy. A všichni pěly chválu na ženské proporce "ala holka krev a mlíko". Takové ženy jako je Kristýna, se prostě líbí.

 

 

 

Default User Image
Ifka, 23.05.2022 10:05
Potřebuje vydělat, tak svolí ke článku, tohle se inteligencí, nebo rukama neuživí, takhle to mají komedianti.