Kulaté narozeniny zastihly Míšu Tomešovou v plné práci. Domácí oslavu odsunula na víkend
Zdroj: TV Prima

Kulaté narozeniny zastihly Míšu Tomešovou v plné práci. Domácí oslavu odsunula na víkend

Vytvořeno dne 19.05.2021

Vypadá i cítí se na patnáct, přestože je Michaela Tomešová čerstvou třicítkou. Kulatina oslavila sympatická herečka doslova pracovním maratonem, který zahájila časně ráno divadelní zkouškou, pokračovala přejezdem na natáčení seriálu Sestřičky a završila ho dabingem. V ateliérech seriálu Sestřičky ji ale čekalo milé překvapení!

„Narozeniny jsem opravdu oslavila prací, což je ten největší dar, protože moje práce je lepší než tvoje dovolená, jak my teď říkáme,“ říká s úsměvem Michaela Tomešová, které byste její věk rozhodně nehádali, a i herečka se s ním jen neochotně smiřuje. „Mám pocit, že už je mi patnáct let patnáct. Ve mně se vůbec nic neposunulo a nezměnilo. Pořád si uchovávám takové svoje vnitřní dítě. A ráda bych si ho zachovala i nadále. Cítím se skvěle, dnes jsou na mě všichni hodní,“ řekla během natáčení seriálu Sestřičky, kde se dočkala první narozeninové oslavičky.

Gratulovat jí přišli kolegové Martin Preiss, Natálie Halouzková a Petr Konáš a s gratulací samozřejmě nechyběl ani štáb. Dort a květinu Míša převzala z rukou režiséra Lukáše Buchara sice v krásných šatech, zato pořádně rozcuchaná – tak, jak jí to na daný den nařídil seriálový scénář. Narozeninové svíčky sfoukla za pomoci ambuvaku (ruční dýchací přístroj, který se používá při kříšení nedýchajícího pacienta – pozn.)

Větší rodinná oslava ji teprve čeká. „Oslavu plánuju na víkend u nás na zahradě, protože konečně můžeme. Oslavíme nejenom moje narozeniny, ale i to, že se můžeme konečně potkat,“ svěřila se Michaela, která si přála nemateriální dárky. „Nemám ráda dárky, protože mám pocit, že mám úplně všechno na světě. Chtěla jsem zážitky a emoční dárky, dobrodružné, kulturní. Manžel mi zařídil týdenní krásnou dovolenou jenom pro nás dva a dokonce i zařídil hlídání pro syny, což je asi ten nejkrásnější dárek. Od synů jsem dostala nádherné obrázky, které dělali s babičkou. Můj syn mi namaloval sluníčko s rouškou,“ prozradila herečka. A co by si přála do dalších let? „Já právě mám, co jsem kdy v životě chtěla, a jsem za to hrozně vděčná. A jsem ráda, že jsem to stihla do těch třiceti, a když se to takhle řekne, tak je to neuvěřitelný a jsem strašně dojatá,“ rozplakala se při narozeninovém rozhovoru pro primácký ShowTime.