Ze Sestřiček odchází v slzách! Po Pagáčové jde na mateřskou i oblíbená Libuška, Míša Dittrichová
Zdroj: TV Prima

Ze Sestřiček odchází v slzách! Po Pagáčové jde na mateřskou i oblíbená Libuška, Míša Dittrichová

Vytvořeno dne 10.03.2021

Už to má za pár, přesto ještě do poslední chvíle natáčí seriál Sestřičky. Krásná herečka Michaela Dittrichová (za svobodna Sejnová) čeká druhé dítě. Aby jej mohla už za pár dní přivítat na světě, musela se rozloučit s rolí zdravotní sestřičky Libušky v primáckém seriálu Sestřičky.

Video soubor

Podle původních plánů už měla Michaela Dittrichová pouze odpočívat, ale současná situace hýbe i s natáčecími plány seriálů. A tak se Michaela ocitla v ateliéru seriálu Sestřičky ještě i pár dní před plánovaným termínem porodu. „Myslela jsem si, že skončím dřív, devátý měsíc už pro natáčení není moc komfortní, ale situace tomu chtěla, abych tu ještě byla – a naštěstí jsem vydržela v celku. I když tedy bylo těžké nedat na sobě nic znát při kopancích do žeber při ostré,“ přiznává herečka, se kterou se štáb i kolegové rozloučili silným potleskem, květinami a dárečky.

Michaela neskrývala slzy dojetí. „Poslední dva natáčecí dny pro mě byly zvláštní – snažila jsem se nemyslet na to, že už se sem možná nepodívám, protože jsem měla vypjaté scény, na které jsem se potřebovala soustředit. Pochopitelně se těším na miminko, ale bude se mi po Sestřičkách stýskat,“ svěřila se po natočení své poslední scény krásná Michaela Dittrichová, které těhotenství vepsali scenáristé i do příběhu seriálové potvory, sestřičky Libušky. „Oznámila jsem jim to v srpnu, ve druhém měsíci. Zareagovali tak, že by bylo nejlepší, kdyby i moje postava byla těhotná. To bylo i pro mne dobré, protože jsem se nemusela stresovat tím, že tloustnu a jsem velká,“ dodává Michaela

 

 

 

Default User Image
Blatenský, 12.03.2021 22:50
Proč odcházela mohla rodit v Rubavě. Lepší nemocnice na světě není.