Láska jako trám! Dvoumetrový Muž roku si „nabrnkl“ o hlavu a půl menší blonďatou krásku
Zdroj: herminapress

Láska jako trám! Dvoumetrový Muž roku si „nabrnkl“ o hlavu a půl menší blonďatou krásku

Vytvořeno dne 22.11.2022

Definitivní tečku za letošními ročníky soutěží Muž rok a Anděl mezi zdravotníky udělal křest kalendářů u obou projektů. Někteří přítomní už měli kalendáře pro rok 2023 prolistované a pro někoho to bylo překvapení.

Poprvé si mohl kalendář s fotografiemi od Jiřího Hermana ml. prohlédnout i úřadující Muž roku 2022 Matěj Švec, kterému po boku stála krásná blondýnka. „Jmenuje se Žanet, známe se už dlouho, ale chodíme spolu teprve dva týdny. A kupodivu jsme se nedali dohromady ve fitku, ale v baru v Českých Budějovicích. Vyprávěl jsem jí, jak se fotilo a jak mě celá soutěž bavila. A i to, že jsem na světové soutěži na Filipínách z 38 účastníků skončil jedenáctý, beru jako úspěch.“

Soutěže Muž roku a Anděl mezi zdravotníky mají také charitativní podtext. Ředitel soutěží David Novotný předal Nadačnímu fondu Šťastná hvězda šek na 30 000 korun, které ředitelka nadace Alena Skovajsová poskytne rodinám s onkologicky nemocnými dětmi.

 Herečka Veronika Jeníková dění kolem obou soutěží zažila poprvé a byla překvapená, jaký záběr soutěže mají. „Seděla jsme v porotě při finále Muže roku a tak se mi to líbilo, že jsem zůstala i na finále Anděla mezi zdravotníky. Byla jsem nadšená, atmosféra skvělá, potkala jsem tam po dlouhé době lidi, které jsem dlouho neviděla. A teď se těším na stolní kalendáře, protože je používám. Do kabelky mám diářek malý. Vždycky měl tmavé desky, letos mám prvně barevný, je v té kabelce lépe vidět. Diářky používám od roku snad 1987, mám je schované a je to neuvěřitelná kronika. Ideální diář je poloprázdný. Plný se nedá někdy stihnout, prázdné řádky jsou špatně, to není práce. Ale herci to tak prostě mají. Spíš mám strach, jestli jsem si všechno správně napsala. O to víc si to hlídám,“ usmívala se herečka.

Kalendáře Muž roku a Anděl mezi zdravotníky a svoje fotografie v nich pokřtili houslista Jaroslav Svěcený, moderátorka Zuzana Bubílková, producentka Monika Trávníčková, zpěvák Milan Peroutka, moderátoři Lenka Špillarová a Jaroslav Brousil, herečky Denisa Pfauserová, Michaela Pecháčková a Veronika Jeníková, Muži roku Vojta Urban, Dominik Chabr a Filip Šanda.