Marek Ztracený představil klip k nové písni. Je zvědavý na reakce fanoušků
Zdroj: herminapress

Marek Ztracený představil klip k nové písni. Je zvědavý na reakce fanoušků

Vytvořeno dne 21.11.2022

 

Marek Ztracený, nejposlouchanější a nejpopulárnější zpěvák v Česku, přichystal v rámci slavnostního večera Českého slavíka premiéru své nové písně „Pomalu“, kterou se svojí kapelou zahrál živě.

Nová emotivní balada „Pomalu“ je opět kompletně z pera sympaťáka, který ovládl český showbusiness a potěší hlavně všechny ty posluchače, kteří u Marka oceňují jeho intimnější a hloubavější polohu.

Jako poděkování fanouškům proběhla i premiéra videoklipu k této singlové novince. Ve velkolepé filmové produkci se zde odehrává dojemný příběh, kde se v  hlavních rolích představí herci Klára Issová a Radomír Švec a objeví se zde i samotný Ztracený.  Silná píseň s dojemný klipem je podle jeho slov možná to nejlepší, co kdy napsal. „Mám k téhle skladbě silný vztah a jsem napjatý, jestli posluchači budou mé nadšení sdílet,” podotýká Marek Ztracený.

3× vyprodaný stadion Eden: První dva ohlášené koncerty Marka Ztraceného v pražském Edenu se vyprodaly do posledního místa za pár hodin. Prodejní systémy kolabovaly pod náporem, stejně tak sociální sítě interpreta, kde se Markovi příznivci dožadovali dalších vstupenek. Zájem a nápor na zpěváka byl tak velký, že si fanoušci nakonec sami řekli o třetí koncert. Marek jejich přání vyslyšel. 90 000 fanoušků a třikrát za sebou naplněný jeden z největších českých fotbalových stadionů – takovou situaci český hudební průmysl ještě nezažil. Marek Ztracený tak velkolepě pomalu uzavírá rok 2022 a chystá se na dosavadní vrchol své kariéry v červnu příštího roku.

Zdroj: Supraphon