Lucie Bílá a dojemná písnička pro Mira Žbirku: I to byl 100. koncert 4 Tenorů
Zdroj: herminapress

Lucie Bílá a dojemná písnička pro Mira Žbirku: I to byl 100. koncert 4 Tenorů

Vytvořeno dne 29.07.2022

Zpěvačka Lucie Bílá byla čestným hostem 100. koncertu oblíbeného vokálního seskupení 4 Tenoři. Na nádvoří hradu Karlštejn si s Janem Křížem, Pavlem Vítkem, Michalem Bragagnolo a Marianem Vojtkem zazpívala velký hit „Krása“. Kdysi ho nazpívala s Karlem Gottem a pak právě se 4 Tenory.

„Je to sice stý koncert, ale to číslo bude stoupat. Pány čeká ještě spoustu koncertů, protože jsou fantastičtí. Je radost si s nimi zazpívat. Zpíváte s kamarády, v hezkém prostředí, co víc si přát,“ usmívala s Lucie Bílá, která stých koncertů zažila nepočítaně. „Svoje koncerty bych asi už nespočítala, ale 4 Tenoři začali o hodně později než já. Já už tady blbnu skoro 40 let. Tyhle počty jsou strašné. Třeba s kapelou Arakain jsem už 37 let, příští rok je to 30 let, co budu ve svém milovaném divadle v Karlově ulici.“

Dojemnou chvilku zažili 4 Tenoři a s nimi i vyprodané karlštejnské nádvoří, když na podiu zazněla píseň Mira Žbirky Jesenná láska. „Slíbili jsme mu, že tuto píseň nazpíváme a slib plníme,“ uvedli 4 Tenoři a předali kytici Kateřině Žbirkové, která byla dalším hostem koncertu.

Po úspěšném prvním albu, za který 4 Tenoři získali Zlatou desku, se fanoušci mohou těšit na další album. Na 100. koncertě 4 Tenorů na Karlštejně padly i první ochutnávky z připravovaného alba a věřte, je na co se těšit.