Luxusní vila a dokonce helikoptéra! Jan Bendig s Michalem Davidem vydávají společný klip
Zdroj: Se svolením Lukáš Matoušek

Luxusní vila a dokonce helikoptéra! Jan Bendig s Michalem Davidem vydávají společný klip

Vytvořeno dne 05.09.2022

Po úspěšné spolupráci s Lucií Bílou si mladý zpěvák Jan Bendig plní další velký sen. Je jím song Dávno vím, ke kterému si přizval velikána české hudební scény. Není jím nikdo jiný než Michal David.

Výpravnému videoklipu ala telenovela dominují zapeklité vztahy na pozadí kulis stylové vily. Natáčelo se doma u miliardáře Leona Tsoukernika, který vůbec poprvé pustil natáčecí štáb do svého obýváku plného luxusních starožitností a dalších cenností. 

O hlavní role se kromě interpretů postarali účastníci reality show Love Island Mirka Pikolová a Gabriela Gašparová s Petrem Havránkem. Ti sice ve skutečnosti tvoří pár, ve videoklipu si ale zahráli tajné milence. "Jsem rád, že moji milou hraje právě Gabča a nemusel jsem postelovou scénu hrát s nějakou jinou holkou. O to příjemnější natáčení to bylo," uzavírá se smíchem Havránek.

Píseň složil Jan Bendig a nejen česky, ale vůbec poprvé také romsky si v ní zazpíval Michal David. "Byl jsem překvapený, jak skvěle Michal romsky zpívá. Perfektní výslovnost. Moc příjemně mě překvapil," říká Honza. „S Honzou se mi skvěle spolupracovalo. Je to mladý sympaťák, který na sobě neustále pracuje a takové lidi mám rád. Věřím, že se song bude našim fanouškům líbit," dodává Michal David.

Kromě romštiny si Michal David poprvé zkusil také videoklip s nádechem telenovely, který v portfoliu ještě nemá. „Kdokoli zatím klip viděl, ptal se mě na další díl. Takže možná budeme muset spolu s Michalem napsat další píseň,“ uzavírá se smíchem Honza a není vůbec daleko od pravdy. Michal David totiž zahostuje na jeho koncertě ve Foru Karlín, který se uskuteční 23. února. Tam dále vystoupí také Lucie Bílá, Monika Bagárová, Refew nebo Marsell.