Malá zpěvačka Eli Zoubková si hvězdu seriálu ZOO vybrala k nazpívání vánoční písničky. Vy si ji už nyní můžete poslechnout!
Zdroj: Se svolením Eliška Zoubková

Malá zpěvačka Eli Zoubková si hvězdu seriálu ZOO vybrala k nazpívání vánoční písničky. Vy si ji už nyní můžete poslechnout!

Vytvořeno dne 14.11.2023

Hvězda seriálu ZOO Michaela Pecháčková má jako zpěvačka hlas jako zvon. A když se spojí s nebesky čistým hláskem osmileté Elišky Eli Zoubkové z Lysé nad Labem, vznikne krásná písnička příznačná pro přicházející sváteční dobu „Když se blíží Vánoce“.

„Když vznikala písnička Když se blíží Vánoce autorů Zdeňka Hrubého a Jana Krůty, napadlo malou Eli a také její babičku, připojit se písničkou k mnoha dobrým lidem a přidat jiskřičky radosti a naděje malým pacientům,“ stojí v „životopisu“ nové písně.

Eliška Eli Zoubková a Míša Pecháčková se rozhodli podpořit Nadační fond Šťastná hvězda, zakladatelky Aleny Skovajsové, který podobným snahám poskytuje organizační zázemí.

Písnička duetu talentované Elišky Eli a Michaely je právě takovým pohlazením pro sváteční chvíle a poslem naděje všem, kteří ji nejvíce potřebují. I proto se brzo těšte na videoklip, který k písni obě zpěvačky natočí.

 

 

 

Default User Image
Georgegap, 14.02.2024 12:20
<Insane>Hack] Unique A.I. App Makes Us $635/Day

https://www.youtube.com/watch?v=z0aiLF3Sz7E
Default User Image
RonaldWaf, 17.03.2024 01:03
FlipBooks are a great addition
to any passive income strategy. Because once you create a FlipBook, market it, share it & Earn it, it can technically sell itself.

Learn More https://www.youtube.com/watch?v=A9ai7ey85dE

17979