Tomáš Klus získal jedinečnou pracovní příležitost! S Marešem si mohou říkat kolegové!
Zdroj: herminapress

Tomáš Klus získal jedinečnou pracovní příležitost! S Marešem si mohou říkat kolegové!

Vytvořeno dne 14.11.2023

Oblíbený zpěvák Tomáš Klus rozšířil moderátorské řady podcastového týmu Hitrádií. Od září začal spolu se známou spisovatelkou a psycholožkou Ivou Hadj Moussa spolumoderovat podcast s názvem O velkých starostech malých lidí.

Tomáš Klus se nedávno k nové roli moderátora rádiového podcastu vyjádřil na svých sociálních sítích: „Iva má podcast a já na ní parazituji. Ona je krásná a inteligentní, já umím udělat čaj a dobře se směju na mikrofon. Ona je psycholožka a spisovatelka, já psychopat a umím se podepsat jednou rukou. Ideální duo.“

Podcast formou rozhovoru s předními českými odborníky rozebírá témata jako jsou dětské závislosti, dětské úzkosti a možnost jejich zvládání, dětský stres v případě rozvodu rodičů apod. A i když Tomáš Klus nikdy v rádiu nemoderoval, nabídka Hitrádií ho velmi potěšila a práce ho velmi baví. Jednou dožene taková moderátorská esa jako je Mareš, Bouček, Miloš Pokorný.

„Sedmnáctého října jsem od Hitrádia dostal nabídku zkusit, co jsem netušil, že chci. A co se nestalo, chci! A náramně mě to baví. Iva je totiž neuvěřitelná, vždy skvěle připravená a se skvělým čichem na hosty a po té třičtvrtěhodině se nám nikomu nikdy nechce končit. Poslouchej mě! jsou hovory rodičů o dětech s lidmi, kteří rozumí tomu, v čem si nerozumíme, nebo rozumíme až moc. Poslouchat ho můžou všichni. Dospělí, dospívající i dost zpívající. Poslouchej mě je sbližující družicí ve vesmíru tak známém, a přitom stále překvapujícím. Je o nás,“ dodává Tomáš Klus.