Hvězda ZOO Michaela Pecháčková si jen v kalhotkách zaplavala s Haďákem
Zdroj: TV Prima

Hvězda ZOO Michaela Pecháčková si jen v kalhotkách zaplavala s Haďákem

Vytvořeno dne 12.05.2022

Díky seriálu ZOO se herci dostávají do zajímavých a někdy i svízelných situací, kde jim to není dvakrát příjemné – a jedno takové natáčení padlo i na Michaelu Pecháčkovou. Čekala ji koupačka ve spodním prádle se sladkovodními rybami.

„Točili jsme to asi dvě hodiny a opravdu tam držím tu kládu. Jediné, co bylo třeba, abych se dobře udržel pod vodou, bylo závaží, které mi rekvizitáři dali na tělo,“ vzpomíná na natáčení Šimon Bilina, který coby Haďák zakřičí na Sid, ať mu jde pomoci, aby kořen nerozbil sklo.

„Původně jsem myslela, že taky budu mít neopren, ale nakonec jsme točili u sladkovodních ryb a voda byla docela teplá, takže se šlo do spodního prádla,“ vzpomíná na mokré natáčení Pecháčková. „Ani jsem se nepotápěla. Dlouho se to zkoušelo na suchu a dávala jsem si pozor na vlasy, abych si je zbytečně nenamočila a nemusely se foukat. Záběr by se musel opakovat. Myslím, že to bude hezká scéna a trochu romantiky si divák taky užije,“ usmívá se seriálová Sid, které byla v bazénu jen se Šimonem a přiznává, že lehký stud, když si musela svléknout kalhoty, určitě pocítila.

„Pár ryb se o moje nohy otřelo, ale to mi vůbec nevadí. Já tak pozoroval tu Míšu, jak pan režisér Libor Kodad zavelel, Míša odhodila spodek a skočila do vody,“ vzpomíná na natáčení v Safari Parku ve Dvoře Králové Šimon Bilina.

 

 

 

Default User Image
Roman, 13.05.2022 14:01
Možná bys místo čumění na kraviny si měla zopáknout pravopis...
Default User Image
Tomáš Marinov, 15.05.2022 10:43
Lidi..koukám,že máte starosti..kdo určuje , že je někdo hvězda..bez se projít do lesa
Default User Image
Anonym, 10.09.2022 14:11
Míša mu taky mohla pomoct a vykouřit mu ho beztak měl ztopořenýho ptáka a měl myšlenky jenom na to jak se zbavit štábu aby ji tam mohl pořádně osukat
Default User Image
Anonym, 10.09.2022 14:14
Kdybych byl na jeho místě sundám ji kalhotky a pořádně ji osukam


Default User Image
Anonym, 07.10.2022 16:02
Moc se mi líbí prima ZOO a chtěl by jsem tam taky hrát ale nemůžu a moc se mi líbí ten film natáčíte dobře a líbí se mi tam výcviky a mami Kříž