Nejsmutnější díl letošního Survivoru! Sebastianovi umírá tatínek!
Zdroj: TV Nova

Nejsmutnější díl letošního Survivoru! Sebastianovi umírá tatínek!

Vytvořeno dne 28.03.2024

Poslední díl reality show Survivor se zařadí mezi ty nejsmutnější díly vůbec. Zpěvák Sebastián se dozvěděl informaci, že mu umírá tatínek na rakovinu. Ostatní hráči neudrželi slzy a propukli v pláč.

Podobně jako v minulé řadě reality show Survivor, zažila i ta letošní pravděpodobně nejsmutnější díl série. Před rokem to byl Josef Kůrka, který se po vyhrané odměně dozvěděl od své babičky, že mu zemřel děda, který ho dlouho vychovával. V té aktuální je to Sebastián, který získal informaci, že mu umírá tatínek. Hru tak nechtěně opustil.

Dozvěděli jsme se informaci, která přesahuje samozřejmě pravidla a význam této hry, a je to informace o tvém otci… bez tvého vyjádření nebudeme moci pokračovat.” Začal netradičně kmenovou radu Ondřej Novotný směrem k Sebastiánovi. 

Já jsem se před rokem dozvěděl od tátovi přítelkyně, že má táta rakovinu. Tenkrát jsem nevěděl, jak na to úplně reagovat, protože jsem s tátou nevyrůstal. Čtyři dny před odjezdem sem, mi napsal táta, že je nemocnej a že by mě ještě rád viděl.” Začal těžce Sebastián vysvětlovat detaily ze svého života mimo ostrov. 

Táta nás opustil, když jsem s mámou byl v porodnici v Mnichově. Má máma to měla těžký. Sama s dítětem, v cizím státě. Musela makat, abychom měli kde bydle, makat, abychom měli co jíst!… …já jsem na svoji mámu extrémně hrdej, za to, jak se s tím poprala. S tou situací. Jak i když byla na všechno sama, tak to nevzdala a vždycky hledal cestu. Jak obětovala svůj život, aby ten můj byl o něco lepší.” Pokračoval Sebastián statečně držel slzy na krajíčku.

"Poslední 3 roky se mě táta snažil kontaktovat a spravit náš vztah Přiznám se, že jsem o to moc nestál, když udělal spoustu věcí, který se nedaj odpustit a zapomenout… … asi bych si do koce života vyčítal, kdybych se se svým tátou nemohl rozloučit. A tak jsem si říkal, že až jednou tadyta chvíle přijde, že se budu rozhodovat srdcem. A doufám, že mě nikdo nebudete mít za zbabělce, ale cejtím, že bych měl být někde jinde. Že bych měl udělat správnou věc a jít se s ním rozloučit dokud je čas.” 

Ač tedy Sebastián nechtěl, dobrovolně Survivor opustil a oslabil tak kmen Titánů. Kmenová rada ale čekala na Lovce. Tam se rozhodl jít domů Filip a celý kmen tak vypustil hru o imunitu, aby ho do duelu mohli nominovat. Produkce jim ale udělala čáru přes rozpočet. Čekala, že by z duelu byla fraška a rozhodla, že nikdo další tento večer domů nepůjde. Nominovaný Filip a doplněny Kuba, tak čekají do další kmenové rady, kdy přibydou další 2 hráči. Z budoucí čtveřice pak půjdou domů dva.