Michal David opožděně slavil 60. Největší překvapení mu připravil Leoš Mareš
Zdroj: herminapress

Michal David opožděně slavil 60. Největší překvapení mu připravil Leoš Mareš

Vytvořeno dne 29.06.2022

Zpěvák, hitmaker a hudební producent Michal David zpětně konečně oslavil nejen své 60. narozeniny, ale také zároveň 42 let působení na české hudební scéně. Fanoušci se těšili především na prověřené hity tohoto úspěšného zpěváka. Michal David si k sobě pozval také své hosty, kteří to s ním v O2 areně pořádně rozjeli. A největší překvapení připravil moderátor Leoš Mareš.

Vnuk Sebastian potvrdil, že mu muzikantské geny nejsou vůbec cizí. S kytarou v ruce vystřihl nesmrtelný hit Nonstop. Hlavním hostem byla světově známá skupina Village People /USA/, kterou všichni znají především díky hitu YMCA. Dále do O2 areny zavítala česko-italská skupina DaMiChi s Chiarou Grilli a Davidem Mattiolim. Fanoušky potěšila Lucie Vondráčková.

„I když to bude s více jak dvouletým posunem, bude to jedna velká party, jak je již u mě v O2 areně zvykem. Jak víte, tak tyto koncerty provází vždy nějaké české nebo zahraniční hvězdy. V roce 2010 na mých 50. narozeninách to byla plejáda asi všech největších hvězd z českého popu a mých muzikálů. V roce 2015 při oslavě mých 55. narozenin vystoupil s hodinovým programem DJ Bobo. A i tento rok se máte na co těšit. Opět můžete očekávat show s mými největšími hity. Také jsem před nedávnem vydal nové CD s názvem Michal David FUNKY. Písně v novém kabátu z tohoto CD uslyší moji fanoušci i v O2 areně.” uvedl před koncertem Michal David.

Celý koncert moderoval Leoš Mareš. Ještě před začátkem hlavního koncertu se na podiu objevila DJ Andrea Pomeje, která diváky „rozehřála“ svou DJ show.