Milan Peroutka se dělí o Perutě se semifinalistou SuperStar. Pomatujete se na mladého hezounka?
Zdroj: herminapress

Milan Peroutka se dělí o Perutě se semifinalistou SuperStar. Pomatujete se na mladého hezounka?

Vytvořeno dne 29.09.2021

Jaké je to překonat vlnu deprese? O tom ví Mikuláš Hrbáček, který svou přízeň získal během Superstar 2020. Vydává album Sunny Days, které obsahuje 7 multižánrových skladeb od popu, rocku až po RnB.

„Zatím nemám svůj žánr. Skladby jsou pouze výplod fantazie mého srdce bez ohledu na zařazování do konkrétních stylů,” přiznal Mikuláš. 

Album je výsledkem téměř roční práce Mikuláše ve spolupráci s Production Lovers, který založili dva členové kapely Perutě Milana Peroutky a klávesák Bena Cristovaa Adam Albrecht. Všechny texty ale vznikly pod tužkou Mikuláše: „Většina písní je napsaná na podzim roku 2020, kdy jsem měl snad poprvé v životě depresi.” Depresivní nálada je zaznamenaná v písni Sunny Days. Ta vypráví, že čím je Mikuláš starší, stále více se mu ze světa ztrácí barvy, protože poznává, jak svět doopravdy vypadá a jak funguje.

Mikuláš Hrbáček, semifinalista Superstar 2020, má na svém kontě cover Lonely od Justina Biebera, vlastní singl Miss You, společný singl se Slzou nebo cover song Señorita společně s DOMMI Lukešovou, se kterou i nadále spolupracuje.

Album Sunny Days pokřtí Mikuláš Hrbáček 8. října 2021 od 19 hodin v Malostranské Besedě v Praze spolu s kapelou Perutě.

 

 

 

Default User Image
Mira, 30.09.2021 15:48
...to víte že Pomatujeme, to je tomu kdo článek píše než ho předloží národu zatěžko ho po sobě přečíst a opravit?