Móda z Česko-Slovenského plesu: Zářivá a polonahá Verešová, mořská panna Mališová a těhotná Karkulka Pfauserová
Zdroj: herminapress

Móda z Česko-Slovenského plesu: Zářivá a polonahá Verešová, mořská panna Mališová a těhotná Karkulka Pfauserová

Vytvořeno dne 12.02.2023

Bílé jako sněhové královny, třpytivé jako hvězdy na noční obloze nebo v pestrých barvách zazářily slavné krásky na Česko-Slovenském plese v Obecním domě. Tam si hosté připomněli výročí 30 let od rozpadu Československé republiky. Na pozvánce stál dress code s tématem černo-bílé kombinace, což některé dámy do puntíku splnily, jiné to sice ignorovaly, ale zabodovaly i tak.

Andrea Verešová (42) – modelka: Jednoznačně nejodvážnější šaty večera předvedla slovenská modelka Andrea Verešová. Bílou honosnou róbu jí na míru ušila její dvorní návrhářka Janka Pištějová. Nebyla by to Andrea, kdyby šaty v sobě nenesly kousek provokace. Pod bílou vrstvenou sukní se tak skrývala spodnička z naprosto průhledné látky. Ta byla jen poseta stříbrnými kamínky. Modelka vynesla na ples diamantové šperky v hodnotě 4,5 milionu korun. V celkovém dojmu Verešová působila jako pohádková víla.

Eva Perkausová (28) – moderátorka: Ačkoliv zadaný dress code zněl černo-bílá, Eva Perkausová si z toho nedělala hlavu a zvolila šaty po svém. Respektive si nechala poradit od sourozenců Ponerů, kteří pro ni vybraly bohatou róbu tmavě modré barvy. Ty doplnila zlatým psaníčkem a šperky ALO Diamonds za necelé 3 miliony korun.

Karolína Mališová (26) – modelka: Neméně krásná se na červeném koberci blýskla modelka Karolína Mališová. Šaty pro ni vybrali také sourozenci Ponerovi a Karolína v nich vypadala jako mořská panna. Krémové šaty stačilo doplnit jen diamantovými šperky, včetně dlouhých náušnic a decentním psaníčkem.

Jana Doleželová (41) – modelka: Další mořská panna, tentokrát ale v jiném střihu se ukázala lékarnice a Miss ČR 2004 Jana Doleželová. Ta zvolila střih samodržící podprsenky a dlouhé jemné sukně. Tyto dva kusy látky spojoval průhledný šifon s růžovo – stříbrnou výšivkou zakrývající pupík. Ve stejně růžové pastelové barvě zvolila Jana i kabelku. Nutno podotknout, že růžové detaily jinak minimalistický model krapet ruší.

Petra Eliáš - Voláková (44) – bývalá TV rosnička: Jako sněhová královna vypadala modelka a bývalá televizní rosnička Petra Voláková. Ta dodržela předepsaný dress code do posledního detailu, když si z dílny českých návrhářů značky Anamé nechala ušít čistě bílé šaty s tenkými ramínky jednoduchého střihu. Noblesu jim dodával jemný šál upevněný stříbrným obojkem na krku. Perfektní model doplnila dobře zvoleným stříbrným psaníčkem.

Andrea Růžičková (38) – herečka: Velmi cudně a elegantně působila ve své večerní róbě slovenská herečka Andrea Růžičková, dřív Kerestešová. Ta se zahalila od hlav až k patě. Béžovou spodničku překrývala bohatě vyšívaná černá krajka, která pokryla i dlouhé rukávy. K tam výrazným šatům nemohla zvolit jinou, než černou kabelku, což také udělala. Ani výrazné šperky nebyly potřeba.

Radka Rosická (41) – II. vicemiss ČR 2002, bývalá rosnička: Jako lapená rybka ve zlaté rybářské síti působila manželka fotbalisty Tomáše Rosického Radka Rosická. Bohatá zlatá krajka překrývala bílé šaty na jedno ramínko a šmrnc šatům dodávala dlouhá vlečka. Okázalé šperky k tak nápadnému modelu nebyly potřeba, stejně jako postačilo nenápadné minimalistické psaníčko ve zlaté barvě.

Denisa Pfauserová (34) – herečka: S červeným kobercem se sladila pohádková Řachanda aneb Denisa Pfauserová. Zvolila červenou róbu s hlubokým výstřihem do V a bohatou sukní s vysokým rozparkem. Rafinovaně tak schovala těhotenské bříško, které zatím tolik nevykukuje. Požehnaný stav jí sluší a v červené róbě s doplňky tělové barvy to ještě víc podtrhla.