Jaroslava Obermaierová nejdřív plakala, že nevyjde s důchodem. Teď se chlubí novým bytem
Zdroj: herminapress

Jaroslava Obermaierová nejdřív plakala, že nevyjde s důchodem. Teď se chlubí novým bytem

Vytvořeno dne 27.01.2023

Herečka si na stará kolena splnila svůj sen. Vydělala si dostatek peněz na to, aby si mohla pořídit byt v Praze, kde má také pracovní působiště.

„Je to jen garsonka. Ale co já potřebuju. Přespat po natáčení, nebo po návštěvě u lékaře, mít se kde vykoupat a převléknout,“ prozradila Jaroslava Obermaierová (76) deníku Aha!. Za malý byt na Žižkově prý dala okolo milionu korun. Ten si našetřila díky nekonečnému seriálu Ulice, kde působí už od roku 2005 v roli největší drbny Vilmy Nyklové.

Herečka ostatně veškeré finance, které vydělá, vkládá do nemovitostí. „Napřed jsem dvacet let dávala do kupy chalupu, kterou jsem zdědila, aby tam mohl Jaroušek celoročně žít. A pak jsem šetřila na koupi bytu,“ vysvětlila.

Ostatně bydlení v paneláku je pro ni pohodlnější. Na rozdíl od baráku se nemusí nic starat, jen uklidí a má hotovo.

 

 

 

Default User Image
Ina, 27.01.2023 12:19
Garsonka za mega v Praze a dnešní době? To asi těžko,leda garáž 🤣 Navíc ještě nedávno se psalo, že nemá skoro na chleba....
Default User Image
Marie Hůlková, 04.02.2023 20:04
Jaroušek se pozná. Je syn majora Zemana počatý poté, co našel vraha Jana Masaryka. To prý byl major namol a Jaroušek to odskákal.
Default User Image
Marie Hůlková, 04.02.2023 20:08
Jaruška bude lhát ještě na smrtelné posteli. Garsonka v Praze stojí nikoli 1 milion, ale nejméně 3-4 miliony. A ty prachy si vydělala jako prodavačka pečiva v ulici. To byla hlavní role.
Default User Image
Zaviskova , 29.01.2023 08:46
Je trapné závidět sedmdesátileté ženské,co celý život dělala koupi garsonky. Přej a bude ti přáno!