Pokáčovo heslo dne: Hurá k urně, ať pak není chmurně!
Zdroj: herminapress

Pokáčovo heslo dne: Hurá k urně, ať pak není chmurně!

Vytvořeno dne 27.01.2023

Oblíbený písničkář Pokáč v nově vydaném songu Volíme prezidenta apeluje na všechny, aby přišli k volbám. Vychází z toho, že podle velké řady odborníků, ale i laiků, letošní kampaň předčila veškerá jejich očekávání, co se týká hrubosti a špinavosti.

Hurá k urně, ať pak není chmurně,“ říká Pokáč k novince. V refrénu zpívá: "Volby, jsou tady volby!  Vol koho chceš, hlavně k nim běž!“ V dalším textu zdůrazňuje, že letos jsou volby opravdu samá špína, hnus a lež, proto si každý má velmi dobře rozmyslet, koho pošle na Hrad. Jako příklad uvádí, že se v rodinách lidé hádají nebo si na sítích nadávají.  Nicméně ať už to dopadne jakkoliv, tak jsou prý horší věci v životě. Skladba je opět doprovázená velmi vtipným videem, které určitě stojí za přehrání. 

Skladba Volíme prezidenta patří do série Pokáčových rychlovek Frekvence 1, které skládá Pokáč exkluzivně pro Frekvenci 1.

 

 

 

Default User Image
Anonym , 29.01.2023 22:52
Každého jenom urazite v novém roce co jste to za lidi, nebo jste hyeny, měli byste se chovat slušně život je Krátký lepší si ho užívat ❣️👍