Móda z premiéry erotického drama: Formanová v pánském, Fišerová v džínovém, ale žádný odvaz!
Zdroj: herminapress

Móda z premiéry erotického drama: Formanová v pánském, Fišerová v džínovém, ale žádný odvaz!

Vytvořeno dne 03.11.2022

Sama autorka filmu Hranice lásky Hana Vagnerová (39) pojala uvedení tohoto dramatu do kin velmi tématicky, když na premiéru přišla téměř nahá. Pod šaty jí prosvítaly přelepené bradavky. Zaujala i střevícemi se zlatým podpatkem uprostřed boty. Ostatní dámy jako Antonie Formanová, Bára Fišerová nebo tenistka Andrea Sestini Hlaváčková se už tolik neodvázaly.

Naopak. Svá těla zahalily téměř od hlavy až k patě. Vnučka oscarového režiséra Miloše Formana, Antonie Formanová, si lebedí v pánském stylu a nezklamala ani tentokrát. Zvolila široké černé kalhoty s vysokým pasem a k nim šedé sako s širokými rameny, střižené do délky k pupíku. Outfit doplnila černými mokasíny a na krk si zavěsila velmi výrazný a mohutný šperk a ze stejné kolekce i náušnice.

Jen kousek ramen odhalila výtvarnice a herečka Bára Fišerová. Ta přišla celá v džínovém. Sukni měla dlouho až ke kotníkům a tu doplnila džínovou bundou s lodičkovým výstřihem. Doplněk kolem krku byl také z džínoviny, snad jen psaníčko zvolila elegantní černé.

Poněkud odvážnější model vynesla ruská herečka Elizaveta Maximová. Její černé šaty byly sice z průhledné látky, ale také z několika vrstev a tak z outfitu prosvítaly jen ramena a ruce, jinak se Elizaveta do černé skryla úplně. Doplňky už nebyly potřeba a i kabelku zvolila nenápadnou v antracitové barvě, s trochu drsným řetězem.

Krásné, velmi pohodlné a svým způsobem rajcovní šaty vynesla herečka Beáta Kaňoková. Ta vsadila na modrou barvu a zabodovala. Šaty jsou ušity z divoce poskládané látky a visí jen na tenoučkých ramínkách. Vzadu je malý prostor pro odhalená záda, což herečce opticky prodloužilo šíji. Róbu doplnila stříbrnými střevíčky, jen černou kabelku mohla vyměnit za lehce decentnější.

Na zimu už se nejspíš připravuje i bývalá tenistka Andrea Sestini Hlaváčková. Ta totiž ze skříně vytáhla pletené rolákové šaty ve smetanové barvě. Vosí pas zvýraznila černou ledvinkou. Na kombinaci černé a smetanové vsadila i Jitka Schneiderová. Ta ve svých outfitech příliš neexperimentuje.