Muzikál Ostrov pokladů měl premiéru. Autor Josef Laufer je bohužel stále v nemocnici
Zdroj: herminapress

Muzikál Ostrov pokladů měl premiéru. Autor Josef Laufer je bohužel stále v nemocnici

Vytvořeno dne 29.03.2022

 

Rodinný muzikál Ostrov pokladů autorů Josefa Laufera, Zdeňka Hrubého v režii a choreografii Michaely Novotné má za sebou úspěšnou premiéru v pražském Divadle Broadway. Ta se odehrála v neděli 27. března.

„Premiéra dopadla skvěle, mám velkou radost. Celé zkoušení pod vedením Míši Novotné bylo pohodové a už se těším na další reprízy, které si zahrajeme. Navíc se sešla opravdu skvělá parta, takže si to užíváme,“ sdělil Martin Schreiner, který hraje roli Veleměcha.

„Hraji roli Perličky, musím říct, že mě ta role moc baví. První reakce od diváků jsou skvělé, mám velkou radost. Dětské publikum je vždycky vděčné, děti skvěle reagují a vyjadřují své emoce,“ dozvěděli jsme se od Nelly Řehořové.

 „Můj kostým je kocouří kombinéza. Je mi v něm vedro, ale muzikál je tak moc pěkný, že to rád vydržím. A musím zmínit, že mám největší líčení, takže strávím hodně času v maskérně, než se ze mne stane kocour,“ sdělil představitel Kocoura Josef Vágner.

V dalších rolích se premiérově představili Bronislav Kotiš, Tomáš Ringel, Jakub Novotný, Adéla Hesová, Pavlína Ďuriačová, Jasmine Adamcová nebo Karolína Kučerová.

Slavnostní premiéru navštívili Jana Doleželová s dcerou, Jakub Kohák, Libuše Rohlíčková s rodinou, Robert Rosenberg, Andrea Kalivodová, Jiří Adamec se synem, Radka Fišarová se synem nebo Dita Hořínková se synem Filipem Antoniem.

Nejbližší reprízy rodinného muzikálu Ostrov pokladů jsou v Divadle Broadway naplánovány na 10. a 24. dubna, 8. a 22. května a 5. a 19. června.