Náhrada za Peroutku a Čechovou! To jsou noví moderátoři Snídaně s Novou
Zdroj: TV Nova

Náhrada za Peroutku a Čechovou! To jsou noví moderátoři Snídaně s Novou

Vytvořeno dne 03.09.2021

 

Diváci TV Nova se mohou těšit i na dva nové moderátory Snídaně s Novou. Milana Peroutku a Nikolu Čechovou vymění Ondřej HavelJohan Mádr. Spolu s nimi bude ranní relací provázet Tereza Jandová. Nová dvojice se na obrazovkách objeví už v pondělí 6. září.

Ondřej Havel a Johan Mádr patří mezi nejoblíbenější rozhlasové moderátory se zkušeností z celoplošné ranní show, nyní je čeká podobný formát na televizních obrazovkách. 

„Myslím, že vstávání nepatří mezi oblíbené činnosti snad skoro nikoho, ani já to nemám v lásce, ale díky Snídani budu vědět, že to vstávání má smysl a že můžeme lidem ráno udělat co nejlepší,“ přiznal Ondřej Havel. „Přál bych si, abychom se stali součástí ranní rutiny našich diváků. Aby to pro ně bylo stejné, jako když ráno vstanou, zapnou si kávovar a ve chvíli, kdy slyší ten zvuk, tak vědí, že je čeká něco příjemného, tak aby měli stejné pocity, když zapnou Snídani s Novou, uslyší naši znělku a budou vědět, že Ondra s Johanem, a samozřejmě také s Terezou, budou to ráno trávit s nimi,“ dodal Johan Mádr.

Další moderátorský tým tvoří Kristina Kloubková, která je zároveň moderátorkou Televizních novin, a legenda mezi moderátory - Pavel Svoboda. Ten diváky Snídaně s Novou vítá už od roku 1994. Společně s nimi bude porcí zpravodajství a zábavy provázet Karel Kopeček, který má zkušenosti například právě ze Snídaně s Novou nebo nočního zpravodajského pořadu TN2.

 

 

 

Default User Image
Lenka , 04.09.2021 07:14
To se už na snídani raději koukat nebudu, jenom umíte fajn dvojici Nikol a Milana odstranit. To se aspoň konečně vyspím ?
Default User Image
Milena, 04.09.2021 09:02
Tak na tyhle dva fakt po ránu koukat nebudu, ach jo,no nic tak holt budu koukat na něco jinýho ?
Default User Image
Vera, 05.09.2021 09:02
Co to děláte za šachy odstranit tak úžasný moderátory sledovanost vám klesne už to nebude ke koukání a ještě tam dáte tak úžasnou Terezku ta si zaslouží něco jiného na tyhle koukat nebudu.
Default User Image
Zuzana, 14.09.2021 21:03
Jsem moc překvapená, sympatičtí kluci, perfektně moderují, nic je nepřekvapí. Bezva se doplňují. Znám je z Ulice, tenkrát mě upoutal jako herec Ondřej Havel. Bravo. Aleše Lehkého mám také ráda. Hodně štěstí, ať se daří. Pěkné oživení Snídaně.
Default User Image
Josef, 05.10.2021 07:37
Snídani s Novou ne. Náhrada za "dvojku " Peroutka Čechová se vám dle mého názoru opravdu nepovedla. Tlačíte to někam .. no je to teď in. Když tam jsou oni-přepínám.
Default User Image
Libor, 06.12.2021 06:18
Byl to můj oblíbený pořad.S těma novýma to je děs.Dívám se raději na dobré ráno na ČT1.

Default User Image
Josef, 14.12.2021 16:05
Byl jsem pravidelným divákem snídaně s Novou ale od doby co jste dosadily ty dva moderátory , tak jsem ranní pořad nezapnul a raději sleduji CNN anebo ČT2. Každé ráno jsme pořad sledovali s manželkou, která zastává stejný názor a raději odejde. Na Nově se totiž zbláznili.