Nepřiměřený zásah do soukromí v Ulici. Blanka zuří kvůli redaktoru Tomáškovi
Zdroj: TV Nova

Nepřiměřený zásah do soukromí v Ulici. Blanka zuří kvůli redaktoru Tomáškovi

Vytvořeno dne 26.02.2024

Blanka (Linda Rybová) ze seriálu Ulice je momentálně šťastná, že se dceři Kristýně (Sára Korbelová) konečně zase daří. Zdá se, že panické ataky jsou už skutečně minulostí. Kristýna si našla práci, připravuje se na přijímačky na vysokou školu, má nového partnera, do kterého je zamilovaná až po uši. Kristýnin nový partner by ale mohl být hrozbou pro celou její rodinu…

Příběh rodiny není pro každého

Kristýna totiž přivedla svého přítele, investigativního novináře Dalibora Tomáška (Petr Uhlík) na myšlenku napsat o abstinujících alkoholicích, kteří se pravidelně setkávají, aby se navzájem podpořili v boji se svou závislostí. Zároveň o sobě často vědí mnohem víc než jejich blízcí, protože jsou k sobě naprosto otevření. Dalibor se nyní na jedno takové setkání chystá. Nejprve tam chce přijít inkognito, aby zjistil, jak to tam skutečně chodí. Souhrou náhod dorazí na skupinu, do níž chodí i Evžen (Martin Finger), ke všemu ve chvíli, kdy se právě Evžen rozhodne podělit s ostatními o svůj osobní příběh. Tak se i Dalibor Tomášek dozví věci, které Blanka ani Evžen každému na počkání rozhodně nevyprávějí, a už vůbec ne lidem, kteří je znají.

Blančiny obavy

Pro Blanku to začne být alarmující hned z několika důvodů. Podle ní Tomášek porušuje novinářskou etiku, když si vybral téma, jež se bezprostředně týká rodiny jeho nové partnerky. Navíc si myslí, že Kristýna jim měla o Daliborově přítomnosti na setkání Evženovy skupiny říct, aby se Evžen podle toho mohl zařídit. Zároveň má obavy o svou pověst, protože si dovede představit, jaký poprask by zveřejnění jejího a Evženova příběhu způsobilo mezi jejími klienty.

Jsou Blančiny obavy oprávněné? Jak to vnímají Evžen a Kristýna? A jak se k celé záležitosti postaví samotný Dalibor Tomášek?