Těhotná Burešová či zamilovaný Kramár. Jaké jsou další osudy hrdinů Slunečné?
Zdroj: TV Prima

Těhotná Burešová či zamilovaný Kramár. Jaké jsou další osudy hrdinů Slunečné?

Vytvořeno dne 03.08.2021

 

Po dramatickém jaru, které skončilo rozchodem Janka (Marek Lambora) a Týny (Eva Burešová), všichni správně tušili, že to nemůže dlouho trvat. Janek s Týnou musí vyřešit problém okolo Predraga (Predrag Bjelac), aby mohla jejich love story pokračovat. Týna přece čeká Jankovo dítě!

Všechno vypadá harmonicky, ale do plánu – svatba, děti a dovolená v Jugoslávii – promluví Johnova dcera Anna (Zuzana Kajnarová). Ukáže se totiž, že ji všichni podcenili a její návrat k rodině nebyl vůbec láskyplný. Anna se rozhodla, že se Johnovi a celé jeho rodině pomstí za to, že ji nechali jako malou v Německu. Samozřejmě, že to nese nejhůř Hana, protože ona svoji dceru miluje.

John Linhart (Maroš Kramár) najde překvapivou lásku, a když už vše vypadá, že klidný a rodinný život je na spadnutí, přijde velké vystřízlivění. A tak Hana (Eva Holubová), jako jeho ochránkyně, musí vyrazit do boje.

Na Slunečné se nečekaně objeví Božena (Regina Rázlová), matka Lídy (Dana Batulková), a rozhodně to není vítaná návštěva.

Tom (Filip Blažek) s Erikou (Kristýna Kociánová) před sebou mají krásný život. Nic na tom nemůže pokazit ani fakt, že se vedle Eriky objeví známá z mládí – Simona (Monika Timková).

Karolína (Denisa Nesvačilová) se rozhoduje, jestli se vrátí do Irska, nebo dá šanci lásce ze Slunečné.

Vilda (Lukáš Langmajer) se bojí, že se k němu Sylva (Bára Jánová) vrátila jen z toho důvodu, že je ředitel, a proto vymyslí s Jankem plán, který však moc nefunguje. Tak se rozhodne to rozstřelit svatbou. Vezme si Sylva tentokrát obyčejného řidiče?

Profesor (Jan Šťastný) musí s Rózou (Lucie Benešová) naposledy zabojovat proti svému synu Jirkovi, který se dostal na šikmou plochu, a zachránit svoji vnučku. Kratinovi mají doma nastěhované tři babky, což domácí pohodě nepřidá. Slaninová (Jana Stryková) se marně snaží dostat Pavla (Karel Zima) do práce. Řeháková (Martina Preissová) by ráda našla štěstí jinde, když na ni Aleš (Norbert Lichý) trochu kašle. Zuzana Dolejšová (Eva Decastelo) dostane Radka (Leoš Noha) do protialkoholní léčebny a doufá, že ho tím zachrání. Jenže rodinná firma nemůže zůstat ladem, a tak se na Slunečné objeví Radkův bratranec Libor Dolejš (Jiří Ployhar), který svého příbuzného nezapře a bude Zuzaně zatápět podobně jako Radek. Rokytová (Regina Řandová) se pokusí zbavit Rokyty (Josef Polášek), ale nakonec zvítězí láska.

 

 

 

Default User Image
Alexander Antel, 04.08.2021 10:11
...jsem zvědav, jestli u Kratinů bude stále 6 jablek na prkýnku, jako po stovce dosavadních dílů!