Bohuš Matuš slavil s Luckou a Natálkou první Vánoce. Přeje si k Natálce sourozence?
Zdroj: Archiv Bohuš Matuš

Bohuš Matuš slavil s Luckou a Natálkou první Vánoce. Přeje si k Natálce sourozence?

Vytvořeno dne 28.12.2020

První vánoční svátky strávili zpěvák Bohuš Matuš a jeho přítelkyně Lucka se svou několikatýdenní dcerou Natálkou. Bohuš Matuš nikdy miminko nechtěl, ale poslední roky začal být šťastný, a když potkal Lucku, zamiloval se a výsledkem je sluníčko Natálka.

Video soubor

„Lucka je jako máma fantastická. Jsem jí na blízku, tak to vidím. Na miminko se pečlivě připravila, všechno má doma vymazlené, přebaluje, kojí. V noci hodně holky spí, což je dobře, protože já také rád spím, ale tuto noc jsem se moc nevyspal,“ uvedl Bohuš Matuš před livestreamovým koncertem na zámku Berchtold, který pořádala Monika Trávníčková se svým manželem Pavlem Trávníčkem.

Novopečený otec Bohuš Matuš se péče o svou dceru nezříká a také přiloží ruku k dílu. I když je hodně opatrný… „Co se týká přebalování, no přiznám, mírný náznak tam byl, ale zatím moc ne. Zase jsem ale koupal, uspával, nechával odkrkávat a odprdět,“ vypočítával zpěvák řadu činností, kdy je jako otec nápomocen.

Hrdý táta si přeje, aby jeho Natálka byla v životě šťastná. Věří, že veškeré problémy zvládnou v klidu a v pohodě. „Jestli puberta bude těžší? No, tak ať je. Nejsem rozumem dvacetiletý hejsek, určitě všechno v klidu vyřešíme. Určitě ji budu hlídat. Pokud si ale najde někoho, jako to bylo u nás s Luckou, tak to je každého věc.“

Otcovství se Bohušovi Matušovi tak zalíbilo, že se mu v hlavě rodí myšlenka na rozšíření rodiny. Od nápadu k realizaci je ale ještě dlouhá cesta. Nechávám to na vesmíru. Nikdy jsem dítě nechtěl, chtěl jsem být sám, ale Natálka by asi měla mít brášku,“ připustil s úsměvem Bohuš Matuš, že by jeho dcerka neměla zůstat bez sourozence.

Tohle chcete také vědět: Zpěvák Bohuš Matuš je tatínkem