Jak se připravují na Vánoce hvězdy seriálu Sestřičky?
Zdroj: herminapress

Jak se připravují na Vánoce hvězdy seriálu Sestřičky?

Vytvořeno dne 23.12.2020

Vánoce jsou za dveřmi, ty letošní ale mnozí prožijí jinak, než bylo zvykem. Jak se na letošní Vánoce připravily hvězdy seriálu Sestřičky? Co bude jinak? A co si navzdory současné situaci chtějí uhájit?

Marek Němec alias MUDr. David Hofbauer: Vánoce chci prožít ve zdraví, v objetí s blízkými a v myšlenkách na ty, kteří opustili tento svět zbytečně. Kéž to bílá pokrývka všechno zahalí do milosrdenství a pokory.

Michaela Tomešová alias sestřička Barča: Nejsem plánovač, obzvlášť v téhle době, ale ráda bych prožila Vánoce stejně jako předchozí roky. Schází se nás u nás doma asi patnáct. Doufám, že se s rodinou budeme moct potkat a že usedneme všichni u jednoho stolu i letos. Máme takovou tradici, že každý rok chodíme do psích útulků v Mělníku podarovat pejsky. Dárky mezi rodinou moc neřešíme, chceme být hlavně spolu a pořádně se najíst. Děti od Ježíška dostanou dva nebo tři dárky.

Daniela Kolářová alias Naďa Hartmanová: Doufám, že budu moct trávit Vánoce s rodinou, že je nějak hezky a střízlivě je oslavíme. Dárky jsem s předstihem nemohla pořídit, obchody byly zavřené a po internetu nenakupuji. To ještě musím dohnat, ale myslím si, že když budou letos skromné Vánoce, vůbec nic se nestane.

Sandra Nováková alias MUDr. Alexandra Růžičková: Já nevím, přiznám se, že Vánoce zatím vytěsňuji z hlavy. Celá tahle nálada, zákaz styku s přáteli, rodinou… A oba s manželem máme navíc rodiče v rizikové skupině. Já maminku, Vojta tatínka, tak to asi letos bude složité. Nelpíme na tradicích, často také utíkáme o Vánocích pryč do tepla, což se ale letos taky asi nepovede. Ještě jsme o Vánocích nepřemýšleli, uděláme to podle aktuálních možností. Důležité bude, abychom byli všichni zdraví a mohli se setkat. Ani dárky jsem zatím nezačala řešit, ale syn už asi cítí, že brzy přijde Ježíšek, a začíná z něj padat, co by si přál.

Bára Fišerová alias sestřička Pavla: Moc si přeji, aby letošní Vánoce zůstaly těmi tradičními nádhernými svátky pohody a štěstí a mohla jsem být ve zdraví mezi svými nejbližšími, s mamkou a přáteli, s kapříkem a cukrovím, s klidem na duši a pocitem obrovského štěstí u vánočního stromečku a gramofonu, na kterém si pouštím koledy. Letošní Vánoce by měly být pro všechny krásnější, kouzelnější, plné zázračných překvapení víc než kdy jindy…