Budoucí maminy z Divadla Broadway si daly práci a je na světě krásná píseň. Pusťte si ji!
Zdroj: Archiv Divadlo Broadway

Budoucí maminy z Divadla Broadway si daly práci a je na světě krásná píseň. Pusťte si ji!

Vytvořeno dne 23.12.2020

I když je pro většinu umělců epidemie koronaviru téměř likvidační, tak pro určitou část něžného pohlaví je vlastně současná doba naopak výhodná. Své by o tom mohly vyprávět zpěvačky Veronika Zelníčková Krejzová, Veronika Stýblová a Pavlína Ďuriačová Váchová, z nichž se během zkoušení muzikálu Mýdlový princ v Divadle Broadway staly v roce 2015 kamarádky na život a na smrt. Ty totiž na chvíli odložily mikrofon a čekají je v nadcházejících měsících mateřské povinnosti. A protože stále platí zákaz veřejného zpívání, rozhodly se, že natočí píseň Dny zázraků a přání.

Video soubor

"Napadlo nás, že bychom si mohly alespoň na dálku udělat radost a zazpívat si. Všechny milujeme Vánoce, takže druh písně byl jasný. Bylo velmi překvapující, jak se každá z nás umí pro věc zapálit. Nejen nápadem, ale i činem. Realizace byla náročná, protože žádná z nás nikdy nic podobného nezkoušela, navíc nás dost omezil fakt, že mezi každou z nás je minimálně vzdálenost 100 km. Ani to nás ale nezastavilo,“ sdělila Pavlína Ďuriačová Váchová.

„V březnu se bohužel zavřela divadla a my jsme se přestaly vídat fyzicky, za to jsme se všechny paradoxně sblížily ještě více, a to virtuálně. Krom toho, že nám všem chybí zpěv, divadlo, koncerty a společný kontakt, nás pojí ještě tři krásná a kouzelná zlatíčka, která všechny tři nosíme pod srdcem,“ dozvěděli jsme se od Veroniky Stýblové.

„Pafča dodala zaranžované noty, Verunka Stýblová přispěla svým know-how na celé zpracování a já jsem přinesla nápad. Víc hlav, víc ví. Vznikne tak nádherná vzpomínka na přátelství, těhotenství a Vánoce, a to i v tak nelehké a otravné době,“ sdělila Veronika Krejzová.

„Je naprosto super, že v tom nejsme samy, můžeme si radit, povzbuzovat se a předávat si navzájem zkušenosti. Přejeme všem čtenářům a našim fanouškům krásné letošní Vánoce,“ dodaly závěrem jednohlasně nastávající maminky.