Nosková s partnerem se v Africe neztratili!  Lovili zvěř, snědli opeřence a byli za šmíráky
Zdroj: herminapress

Nosková s partnerem se v Africe neztratili! Lovili zvěř, snědli opeřence a byli za šmíráky

Vytvořeno dne 12.02.2021

Když se Míša Nosková s partnerem Jindřichem rozhodli vydat do východní Afriky, čelili výzvám, které se jen tak nevidí a o kterých netušili, že je vůbec čekají. Okusili život v domorodé vesnici Hadzabe se všemi peripetiemi z tohoto faktu vyplývajících.

"Rádi objevujeme nové, respektive staré, kultury. Jedním z takových objevů byl právě velice starý kmen Hadzabe, který žije naprosto přírodním životem. Vydali jsme se s nimi tedy na lov se šípy a luky, ty naše musel Jindřich dokonce s nimi vyrobit. Jeden z místních hned vzápětí už uloveného opeřence komplet hodil do ohně a těšil se, co na to řekneme. No, bylo to jak v Indiana Jonesovi. Ještě teď si vybavuji, jak křupaly kostičky," líčí se smíchem Nosková.

 "Krom tohoto zážitku jsme díky našim přátelům z GoTanzania Safari viděli neskutečně nádhernou přírodu a všechna možná zvířata v jejich přirozeném prostředí. Je to úžasný pocit. Zatímco u nás vám přeběhne přes cestu pes nebo maximálně kráva, tam vám ji zkříží zebry, žirafy i sloni. Je to neuvěřitelná zkušenost," říká Míša a se smíchem uzavírá: "Zřejmě jsme trefili i období páření..., spousty fotek nemůžu použít, patřili by do kategorie zvířecího porna."