Herečka Jaroslav Obermaierová slaví půlkulatiny. Gratulujeme!
Zdroj: herminapress

Herečka Jaroslav Obermaierová slaví půlkulatiny. Gratulujeme!

Vytvořeno dne 11.04.2021

V těchto dnech slaví 75. narozeniny herečka Jaroslava Obermaierová, kterou televizní diváci znají z role drbny Nyklové v Ulici.

Za svoji hereckou kariéru si Jaroslava Obermaierová zahrála v mnoha filmech a seriálech. Připomeňme profesorku z komedie Marečku, podejte mi pero, druhou manželku Majora Zemana, Kameňák  adalší a další. Aktuálně točí film Bastardi 4.

Po otevření divadel se přijďte na herecké umění Jaroslavy Obermaierové podívat do Divadla Broadway, kde exceluje v muzikálu Kvítek mandragory a Mýdlový princ a zkouší roli v muzikálu Zdeňka Zelenky Láska nebeská.

 

 

 

Default User Image
C.V.Doin, 11.04.2021 16:48
Tahle kovaná komunistka by už měla skutečně zalézt na svou chalupu a na veřejnosti se neukazovat ani s tím jejím dementním synáčkem !
Default User Image
BBD, 29.01.2023 09:13
Jak se muzete tak skarede vyjadrovat o jedne z nasich nejlepsich herecek ktere cesko miluje pane C.V.Doin.Asi budete hodne mladej nebo jeste nevyzralej.A urazet jejiho syna….co jste to za cloveka pane C.V.Doin,?asi nic moc slusneho.
Default User Image
JUTTE, 10.04.2023 10:58
.... jako herečka je dobrá, ale ty rozhovory, které poslední dobou dávala ohledně její situace, si měla odpustit, jsou na tom lidi daleko hůře. Co tak maminky samoživitelky, nebo senioři, kteří nikoho nemají. A vzhledem k tomu, že jsem starší ročník, tak si nepamatuji, že by paní Obermaierová někdy opustila obrazovku, nebo měla nějaký distanc ohledně svého postoje za totality. Asi musela být ve straně, jinak nemohla točit a co se toho týká, mohla mít našetřeno, jenže asi si žila na vysoké noze a důchod jí na vše nestačí.....