Dojatá Sabina Laurinová: Oslava narozeniny přímo na place
Zdroj: herminapress

Dojatá Sabina Laurinová: Oslava narozeniny přímo na place

Vytvořeno dne 09.04.2021

Narozeninový den Sabiny Laurinové (49) měl původně vypadat úplně jinak. Změny natáčecího plánu seriálu Sestřičky ale proměnily i hereččiny plány. A tak Sabina prožila včerejší narozeniny v ateliéru. Kolegové a štáb jí proto připravili narozeninovou oslavu přímo na place.

Mohla mít celý svůj narozeninový den jenom pro sebe, covid ale mění i natáčecí plány, a tak Sabina Laurinová strávila narozeniny s kolegy seriálu Sestřičky v ateliéru. Ti jí připravili nečekanou oslavu, kterou celý den drželi v tajnosti. Poslední klapka ale byla slavnostní. „Zažila jsem mírný šok. Ale krásný šok. Protože na konci mého natáčení přišli gratulanti přímo do našeho seriálového bytu. Normálně jsme natáčeli, a najednou se rozezněla celým ateliérem písnička Happy Birthday, přišly moje milé kolegyně s hořícím dortem, květinami a skleničkami bublinek, moc mě kolegové potěšili a dojali. Dneska odcházím z ateliéru strašně šťastná,“ popsala oslavu v ateliérech Sabina Laurinová. Gratulovat jí přišli kolegové Saša Rašilov, Michaela Tomešová, Natálie Halouzková, Veronika Divišová, režisér Vojta Moravec a celý štáb.

Další oslava ji čekala doma, přestože i tu ovlivnila pandemie. „Nejsem na velké oslavy, raději slavím v kruhu rodinném. Rovnou z ateliéru jsem jela za svými rodiči. Pochopitelně s respirátorem, ale konečně i osobně. Vloni jsme slavili jen online dokonce i maminčino jubileum, pak jsme přijeli před dům rodičů, nafoukli jsme balonky heliem a poslali jsme jí je do šestého patra. A dárky jsme posílali výtahem. Letos, díky tomu, že je očkování, jsme se mohli potkat. Chtěla jsem mamince poděkovat za to, že tady na tom světě můžu být, a za to, že se mnou měli s tátou trpělivost. A pak jsem jela domů učit se texty na další den,“ prozradila o svém narozeninovém dni oslavenkyně.

I když má Sabina překvapení ráda, žádné velké dary neočekává. Její přání totiž nejsou materiální „Já si přeju jen, abych kolem sebe měla lidi, které mám ráda, abychom byli zdraví, mohli se potkávat. Abychom měli hezkou práci a samozřejmě spoustu lásky,“ dodala Sabina Laurinová.