Vojta Kotek rozpálený doběla! Opustil studio Máme rádi Česko a na Jakuba Prachaře vzal židli!
Zdroj: TV Prima

Vojta Kotek rozpálený doběla! Opustil studio Máme rádi Česko a na Jakuba Prachaře vzal židli!

Vytvořeno dne 09.04.2021

Takhle Vojtu Kotka diváci neznají! V dnešním díle soutěže Máme rádi Česko ukáže, že i on má jenom jedny nervy. Po celou dobu vysílání zábavného pořadu se totiž sympatickému herci lepí smůla na paty, přičemž štěstěna stojí při jeho soupeři. Tentokrát ale Kotek pocítí křivdu a pohár jeho trpělivosti přeteče.

Video soubor

„Já už nemůžu! Já už tohle fakt nemůžu dělat. Nechci to dělat! Chápu Dejdara, chápu Dolanského, chápu všechny, kteří už s tebou nechtějí kamarádit!“ rozkřičel se Vojta Kotek na Jakuba Prachaře během natáčení dnešního dílu, a aby dodal svému zoufalství na vážnosti a pořadu na zábavě, začal se plazit vzteky po podlaze studia. Vzpomněl tak své předchůdce, kapitány bílého týmu, kteří dokázali neporazitelnému Prachařovi vzdorovat jen pár sezón. Ač se ho Jakub Prachař snažil uchlácholit tím, že na rozdíl od něj má Vojta štěstí v lásce, nebylo to nic platné. „Nemůžeš mít všechno. Točíš, cos točit chtěl, holku máš – a vypadá to, že hodnou. Ještě kdybys vyhrál tuhle soutěž, to už by opravdu čert sral na jednu hromadu, to prostě nejde. Uvědom si, že máš naproti sobě samotáře, člověka, který je v úzkých, s psychickými problémy,“ chlácholil Prachař Kotka ještě dlouho po natáčení.

Vojta ale zahodil mikroport a odkráčel ze studia, aby se po chvíli vrátil „ozbrojený“. Na Jakuba Prachaře vzal židli, čemuž přihlížel i Prachařův otec David. 

V dnešním díle totiž své znalosti změří herci seriálu Slunečná. A David Prachař se postaví proti svému synovi. Spolu s ním se budou tuto soutěž snažit vyhrát Eva Decastelo a Denisa Nesvačilová. Proti nim se v týmu Jakuba Prachaře postaví Lucie Benešová, Lukáš Langmajer a Roman Tomeš.

Co Vojtku Kotka tak rozčílilo a podaří se mu nakonec přece jenom svůj tým dovést k vítězství?

Máme rádi Česko sledujte v pátek ve 20.15 na Primě!