Bohuš Matuš odložil svůj ikonický šátek. Jak vyřešil problém holé hlavy?
Zdroj: herminapress

Bohuš Matuš odložil svůj ikonický šátek. Jak vyřešil problém holé hlavy?

Vytvořeno dne 14.04.2021

Na svůj divadelní kostým vysokoškolského profesora se Bohuš Matuš koukal trošku se zděšením. Sako a tesilky!  Pak ale uznal, že pan režisér Zelenka má o muzikálu Láska nebeská, složeného z písní Waldemara Matušky, svoje představy a kostým si vyzkoušel.

„Hraji roli profesora, který je zábavný, zpívá a má rád Waldemara Matušku. Prostě je to takový blázen, asi jako já. A protože mi nedovolili si vzít na hlavu svůj ikonický šátek, zapracoval jsem trochu na svém image. Abych nehrál úplně s holou hlavou, jak já říkám kolenem, nechal jsem si natetovat strniště vlasů. Ještě to sice není hotové, ale bude to vypadat lépe než holá hlava.  Potřebuji nějak vypadat, protože alternovat s vlasatým Bronislavem Kotišem a krasavcem Bořkem Slezáčkem, z toho bych měl trošku obavu,“ smál se Bohuš Matuš na kostýmové zkoušce v Divadle Broadway.  

Bohuš Matuš vládne krásným a nezaměnitelným, hlasem. Však se snaží o něj i nějak pečovat. „Omezuji kouření a nepiji téměř tvrdý alkohol. To hlasivkám nedělá dobře. Můj hlas miluje i moje malá dcerka Natálka. Také ráda poslouchá dětské písničky mojí divadelní kolegyně Karolíny Gudasové. To se směje a reaguje,“ rozněžnil se při vzpomínce na čtyřměsíční dcerku Bohuš Matuš a dodal, že i když nezpívá, je málo peněz, prožívá šťastné období. Nebýt korony, nemohl by totiž být s malou Natálkou 24 hodin denně.