Je rozhodnuto! Skupina Olympic má nového klávesáka

Je rozhodnuto! Skupina Olympic má nového klávesáka

Vytvořeno dne 08.06.2020
Autor Redakce

Novým hráčem na klávesové nástroje ve skupině Olympic se stal 46 letý skladatel, textař a bývalý člen skupiny Argema Pavel Březina ze Zlína.

„Po pečlivém vyhodnocení konkurzu na našeho nového klávesáka, jsme se v kapele jednomyslně shodli na tom, kdo se jím stane. Nebylo vůbec jednoduché vybrat, protože všichni čtyři kluci hrají skvěle a bylo super si s nimi zahrát. Ale vítězem mohl být jen jeden z nich. S přihlédnutím k vašim ohlasům, kterými jste jednotlivým uchazečům vyjadřovali podporu, jsme přesvědčeni, že jsme vítěze konkurzu vybrali správně,“ stojí v prohlášení skupiny Olympic.

Video soubor

Rozhodování o novém členu skupiny Olympic nebylo vůbec lehké.

„Všichni jsou skvělí. Čím víc je poznávám, tím je pro mě těžší to rozhodnout,“ přiznal na konkurzu frontman skupiny Petr Janda.

Olympic s novým klávesákem se zkouškami neotálí, vždyť první vystoupení se rychle blíží. „První zkouška proběhne – v pondělí 8. 6. Zveme Vás na náš první koncert, který se uskuteční 17. 6. 2020 na Výstavišti v Letňanech od 20:00 hodin.“

Olympic budete vídat v tomto složení: Petr Janda – kytara zpěv, Milan Broum – basová kytara, zpěv, Martin Vajgl – bicí nástroje, zpěv a stálý host Pavel Březina - klávesové nástroje

Default User Image
Miroslav, 15.07.2020 04:12
Moc mnre mrzí ,že jste nezvolily klævesistu Fencla,je to úžasný inteligentní člověk, který mohl budoucnosti Olympic dovést do nesmrtelnosti,hluboce se mě to dotklo.Zdravįm.