Muzikálová show We Will Rock You má nové termíny. Kdy si poslechnete pecky skupiny Queen?
Zdroj: Archiv We Will Rock You

Muzikálová show We Will Rock You má nové termíny. Kdy si poslechnete pecky skupiny Queen?

Vytvořeno dne 10.06.2020

Fanoušci hitů legendární britské rockové kapely Queen si budou muset ještě počkat. Premiéra světově uznávaného muzikálu, který je prošpikovaný jejich nejslavnějšími hity, měla sice proběhnout 18. dubna letošního roku, pandemie koronaviru ale producentce Renatě Štupákové zhatila její plány. Ta se ale rozhodla nezklamat fanoušky Queenů a nyní oznámila nové termíny.

"Premiéra unikátní show se nově uskuteční 17. dubna 2021. Již zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti a nebudeme je měnit!"

producentka Renata Štupáková

“Měli jsme na výběr, jestli udělat premiéru na podzim letošního roku nebo přesunout na jaro příštího. Po dlouhém zvažování jsme se rozhodli pro rok 2021, abychom měli stoprocentní jistotu, že budou nejen naší herci, ale i diváci v absolutním bezpečí,” říká Štupáková.

Její rozhodnutí kvituje i představitel hlavní role Galilea Jan Kopečný. “Těším se moc a přijde mi velice rozumné, že se termín přesunuli až na jaro 2021. Věřím, že už v té době bude vše jak má být a že se už nikdo nebude ničeho bát,” říká Kopečný s tím, že jde o výjimečný projekt, který nadchne davy.

Radost z nových termínů má i Kamila Nývltová. No už taky bylo na čas, konečně mám pocit, že se můžeme všichni znovu nadechnout, roztáhnout křídla a zase letět. Těším se moc. Je to další skvělá práce přede mnou, která určitě přinese plno krásných zážitků, skvělých ohlasů a především budu zpívat. Co si teď vlastně více přát,” říká představitelka Killer Queen, podle divák nebude vědět, kam se během show dřív dívat.

“Myslím, že se nebudou nudit a nebudou vědět kam dřív koukat, jestli na úchvatné kostýmy, na skvělá taneční čísla, na úžasné projekce nebo na nás na zpěváky. Je to především show se skvělou hudbou, protože skupina Queen, je prostě dokonalá,” dodala Nývltová.

Podle držitele ceny Thálie Petra Pechy půjde dokonce o nejzásadnější moment jara 2021. “Máme za sebou pár zkoušek. Diváci se můžou určitě těšit na písně skupiny Queen, skvělou živou kapelu, ohromnou grafickou a světelnou show a věřím, že se postaráme i o skvělé vecké a herecké výkony. A jako bonus na konci představení přinutíme Petra Kutheila udělat kotoul,” popisuje Pecha.

Na božskou hudbu Queenů, živou kapelu, skvělé pěvecké výkon, režii a zajímavý příběh láká i Markéta Procházková. “Ten příběh bude mít po době koronové ještě silnější význam,” slibuje Procházková.

Nové termíny: Praha 17.4. (premiéra), Praha 24.4., Ostrava 22.5. , Brno 12. 06.