To chcete! Nestárnoucí hity Marie Rottrové v jediném koncertě letošního léta
Zdroj: herminapress

To chcete! Nestárnoucí hity Marie Rottrové v jediném koncertě letošního léta

Vytvořeno dne 27.07.2021

Lady soul Marie Rottrová, která letos slaví osmdesátku, přijede potěšit své fanoušky na multižánrový festival Brod 1995. Koncert na festivalu v Českém Brodě je jejím jediným vystoupením v Čechách v letošním létě.

V doprovodu kapely Bigband Septet Plus Orchestra se mohou návštěvníci těšit na nestárnoucí hity Řeka lásky, Večerem zhýčkaná, Kůň bílý, Měli jsme se potkat dřív a celou řadu dalších. „Do Českého Brodu se strašně těším! Ráda zpívám venku, takže festivaly mám ráda, je to spontánnější než koncerty v sálech. Je léto a lidi se chtějí bavit,“ říká Marie Rottrová a dodává: „navíc to bude teprve mé druhé vystoupení v tomto roce a přijedu si ho užít.“

Vedle Marie Rottrové se mohou návštěvníci těšit na legendární Tři sestry v čele s nezaměnitelným frontmanem Lou Fanánkem Hagenem, esenciální český hiphop v podání PSH neboli Penerů strýčka Homeboye či Vypsanou fiXu, která sice pochází ze „San Piega“, ale kořeny má hluboce vrostlé v Českém Brodě. Do Brodu se přižene i se svou crew Kapitán Demo. Žánrovou pestrost podtrhnou energičtí United Flavour v čele s charismatickou španělskou frontmankou Carmen. Nabitý jednodenní festival nabídne i sety špičky klubové scény Cocotte Minute, originálního písničkáře Pekaře, blues-rockových Krausberry či indie rockových Mala Ruckus.

Multižánrový festival Brod 1995 se koná 21. srpna v Českém Brodě.