Jasnačka Holán opustil Modravu! Plnil v Praze důležitý úkol
Zdroj: herminapress

Jasnačka Holán opustil Modravu! Plnil v Praze důležitý úkol

Vytvořeno dne 10.09.2021

Od natočení pilotního dílu seriálu Policie Modrava uplynulo už dlouhých 13 let. V těchto měsících se natáčí poslední, 4. řada. A i v této sérii osmi dílů se můžeme těšit na oblíbenou roli “Jasnačky”, kterého ztvárňuje Michal Holán. Nyní ale oblíbený herec a dabér svlékl policejní uniformu a pokřtil zpěvákovi Vojtovi Drahokoupilovi jeho videoklip.

„Vojtu jsem znal z televize, z Tváře, kde se mi hodně líbil. Pak jsme se potkali na večírku TV Nova a až zase po čase, když se David Gránský loučil se svobodou. A od té doby jsme prostě nejlepší kámoši. Máme nějak stejně nastavené srdce a stejné smýšlení. Je takové moje mladší “já”. To teda nemluvím o talentu, tam mě hodně převyšuje,“ smál se Michal a pokračoval: „Byl jsem u toho, když to Vojta psal. A jak jsme spolu velmi často, byl jsem i u toho, jak s producentem a dalšími lidmi na klipu makali. Myslím, že bude mít písnička a klip dobré ohlasy, věřím v to.“

Michal Holán je pro fanoušky seriálu Policie Modrava prostě Jasnačka. Málokdo si vzpomene, že má i své seriálové jméno. „Nečekal jsem, že moje postava bude tak oblíbená. Takovou pozornost jsem nikdy nezažil. Kdykoliv jdu na Šumavu, tak mě třeba zastaví banda motorkářů, kteří pokřikují “Jasnačkááá, kámo, pojď jsem” a chtějí se se mnou vyfotit. Nebo jdeme po natáčení z placu a stojí tam fronta lidí a všichni se chtějí s vámi vyfotit. Jsem rád, že je Modrava populární. Lidi i prostředí kolem miluji, je to takový můj druhý domov,“ uvedl Milan Holán a dodal, že je mu líto, že se točí poslední řada oblíbeného seriálu. Přeje si, aby se zase něco pěkného vymyslelo a aby se zase sešla tak bezva parta jako na Modravě.