Tohle by moc chlapů nedalo! Koukněte na manžela Evy Perkausové v travesti výzvě
Zdroj: TV Prima

Tohle by moc chlapů nedalo! Koukněte na manžela Evy Perkausové v travesti výzvě

Vytvořeno dne 16.09.2022

Manžel Evy Hecko Perkausové musel zapomenout na mužské ego a hodit za hlavu, co si o něm jeho přátelé a obchodní partneři po odvysílání pořadu Můj muž to dokáže pomyslí. Ivan Hecko se to před kamerou producíroval v apartních lodičkách.

Video soubor

Zdroj: TV Prima

Že se Evě Hecko Perkausové podaří přesvědčit manžela k účasti v show Můj muž to dokáže, se rovná malému zázraku. Zřejmě netušil, do čeho se řítí. Podnikatel Ivan Hecko musel během natáčení show Můj muž to dokáže upozadit ego a pustit se do ryze ženské disciplíny. „Ivan mě neustále něčím překvapuje. Dneska mě překvapil tím, že je vůbec tady,“ potvrdila Eva Hecko Perkasová s úsměvem. Ten jí ale zmrzl ve chvíli, kdy si uvědomila, do jakého úkolu svého muže pár týdnů po svatbě (pořad se natáčel v polovině března 2022, svatba proběhla na konci ledna 2022) uvrtala. V časovém limitu jedné minuty měl zdolat překážkovou dráhu v lodičkách s deseticentimetrovým podpatkem.

„Nikdy v životě jsem nic takového na sobě neměl,“ potvrdil Ivan Hecko domněnku, že on skutečně není typ na dámské lodičky. O to větší zábavu svým soupeřům připravil. „Ježiši, to je strašný, vidět svého chlapa v lodičkách!“ děsila se krásná Eva, zatímco její muž se šampíčkem v ruce balancoval na podpatcích. Kupodivu ale po prvotním vrávorání našel balanc. „Asi se ho budu muset zeptat, jestli někdy nedělal travesti show,“ smála se Eva. Ivanovi se chůze v lodičkách zalíbila.

„Asi se stanu modelkou,“ zhodnotil svůj výkon pobaveně. Zda se mu ale podařilo úkol v šibeničním limitu splnit, uvidí diváci už tento pátek ve 20.15 na Primě!