Moderátorka Lenka Špillarová má pech. Po komplikované operaci si léčí nepříjemnou popáleninu
Zdroj: herminapress

Moderátorka Lenka Špillarová má pech. Po komplikované operaci si léčí nepříjemnou popáleninu

Vytvořeno dne 25.11.2022

Moderátorka primáckého Nového dne Lenka Špillarová prožívá smolné dny. Sotva se otřepala z komplikované operace oboustranné kýly, nepříjemně se zranila a rána se nechce hojit.

„Snažíme se šetřit plynem a večer si vždycky přitopíme krbem. No, a při přikládání jsem se nepříjemně popálila na předloktí. Ze začátku to nevypadalo zle, ale rána se nechce hojit a musím nosit obvaz, aby se mi do rány nedostala infekce. Je to nepříjemné,“ stěžovala si Lenka Špillarová, která se nedávno vyhrabala z další zdravotní komplikace. „Šla jsem na kontrolu s kýlou, s kterou jsem fungovala asi tři roky, a doktor mi řekl, že nemám jednu kýlu, ale na druhé straně se mi udělala druhá. Takže jsme se domluvili, naplánovali operaci a obě kýly spravili. Mám jenom jizvy, o které náležitě pečuji. Jen nemohu tahat těžké věci a zakázali mi na nějakou dobu sport.“

Zdravotní komplikace ale nezabránily Lence Špillarové, aby stala kmotrou knihy Ládi Hrušky. Spolu s moderátorským kolegou Josefem Mádlem pokřtili už jeho druhou knihu Fit krabičky Ládi Hrušky.

„Rozhodli jsme se, že se potřebujeme během vysílání nasnídat, tak nám bude Láďa Hruška dělat v Novém dni každý pátek svačináře. Předvede nám, a hlavně divákům, nějakou svoji kulinářskou vychytávku. Tak se všichni těšíme,“ usmívala se Lenka, která ranní vysílání Nový den nově moderuje s Jiřím Šléglem. Těšit se bude i druhá „šichta“ ve složení Josef Mádle a Daniela Révai na střídačku s Andreou Jelínkovou.