Realita v koupelně manželů Evy Hruškové a Jana Přeučila. Kdo zabral skoro všechny poličky?
Zdroj: herminapress

Realita v koupelně manželů Evy Hruškové a Jana Přeučila. Kdo zabral skoro všechny poličky?

Vytvořeno dne 24.11.2022

Měsíc duben patří ve velkém kalendáři Nadačního fondu Šťastná hvězda hereckému páru Eva Hrušková a Jan Přeučil. Jaro je však ještě daleko a Evu Hruškovou nyní zaměstnávají Vánoce. Oblíbená herečka je má ale vychytané.

„Od září mám dárky nakoupené. Dělám to tak, že během roku pozoruji, o čem si lidé baví, seberu jim myšlenku a pořídím to,“ uvedla Eva Hrušová a prozradila, čím ji podaruje manžel Jan. „Moje kosmetika se mi do koupelny už nevešla, protože všechno obsadil Honzík, přesto značku mé kosmetiky zná. Nechci na svém obličeji nic lékařsky vylepšovat, tak mi vždy pořídí kufřík s luxusními krémy a séry a pak také dělám pod dohledem odbornice Simony Rydlové face yogu.“ Na Vánoce musí být rodina Evy Hruškové vždy pohromadě, u stolu se jich sejde 12 někdy i 13. „Všechno nachystám, ale do vaření se nehrnu, o to se postarají odborníci. Nikdo není unavený a je to v pohodě. Na pohádky v televizi nekoukáme, těch se synem Zdeňkem nahrajeme po celý rok dost. Nekoukáme ani na Popelku. Je mi líto, že už není Libuška Šafránková a že jsem jako Popelka zůstala sama. Proto si s Honzou vždy na Vánoce popřejeme, aby nám to vydrželo ještě další rok,“ usmívala se dojatá Eva Hrušková.

Charitativní kalendář nafotili umělci pro Nadační fond Šťastná hvězda. Výtěžek z prodeje půjde na rehabilitaci dětí s dětskou mozkovou obrnou nebo pro dětské vozíčkáře.