Ornella Koktová: Svého syna už podle hrnce nikdy stříhat nebudu
Zdroj: herminapress

Ornella Koktová: Svého syna už podle hrnce nikdy stříhat nebudu

Vytvořeno dne 13.08.2020

Ornella Koktová je jistě milující a starostlivá matka. Ale jedna věc, která jí opravdu nebyla shůry dána, je stříhání vlasů. Jako rukojmí pro své stříhací experimenty využila svého syna Quentina. Dopadlo to ale tragicky. Proto ho raději dovedla do pánského kadeřnictví Vision barber & coffee, kde si Quentina vzali do parády.

„Já jsem svého syna musela ostříhat, už mu padaly vlasy do očí. Tak jsem vzala nůžky a zkusila s tím něco udělat. Výsledek byl tedy opravdu neuspokojující. Už ho sama nikdy stříhat nebudu. Prostě ze mě kadeřnice nikdy nebude, s tím se musím smířit už kvůli synovi,“ slíbila Ornella v barber shopu.

Kadeřníci naštěstí  udělali dobrou práci a Quentina zachránili od jeho vlasového neštěstí. Účes se líbil i spokojené mamince.

V rámci otevření nového barber shopu proběhl i křest. Symbolického polití nůžek se ujali zpěváci a herci z pražských divadel. Mezi nimi například Peter Pecha, Vojta Drahokoupil či Jan Kopečný. Na konec přišel i sám velký Láďa Hruška. Všichni tak popřáli barber shopu hodně štěstí a nechali se ostříhat, popřípadě upravit vous.