O titul Survivor 2024 bude soutěžit Ornella, Mikýř, Pirát i Rachel z Love Islandu
Zdroj: TV Nova

O titul Survivor 2024 bude soutěžit Ornella, Mikýř, Pirát i Rachel z Love Islandu

Vytvořeno dne 14.02.2024

Na ostrově uprostřed karibského moře se proti sobě postaví dva kmeny: Titáni a Lovci. Ti nejúspěšnější se budou více než dva měsíce snažit druhé přelstít a přehrát. Vítěz si odnese vysněný titul a 2,5 milionu korun. Nejnáročnější reality show světa Survivor Česko & Slovensko bude na Voyo pravidelně v úterý a ve středu, poprvé 27. února. O týden později vždy na TV Nova.

Ostrov v Dominikánské republice působí jako ráj na zemi, ale žít na něm není lehké. Je to divoká příroda, kde jsou pravidelně spalující horka, které střídají vytrvalé deště a výrazné noční klesání teplot. „Na nový ročník se moc těším, protože mám dojem, že s každou další sezonou se posouvá i kvalita hráčů. Takže pokud se v minulé sezoně poměr skutečně kvalitních hráčů blížil polovině, tak věřím, že v té aktuální už jich bude nadpoloviční většina, která bude hrát skutečně naplno, a to mi dělá vždycky radost. Myslím, že to bude pěkný mazec,“ říká moderátor Ondřej Novotný.

Survivor bude o přežití v těch nejtěžších podmínkách, o spojenectví i o schopnosti neohlížet se na ostatní a jít si za svým. Zkouška, kterou nikde jinde nezažijí, zkouška, která odhalí, kdo z nich dokáže dojít až na konec a odnést si titul Survivor Česko & Slovensko 2024 a výhru 2 500 000 Kč. „V obou kmenech se ukážou výrazné osobnosti s výjimečným příběhem. Každý z nich vyniká v něčem jiném a volí rozdílnou strategii. Spojuje je ale bojovná síla. Všichni jsou to hráči, kteří se nebojí jít si tvrdě za svým cílem. Už od první chvíle je čeká velká hra, protože podmínky Survivoru se nebudou ptát na jejich společenský status nebo minulost, ale budou zkoušet jejich charakter. Nová řada Survivoru přinese pořádnou nálož emocí, zvratů, dilemat, proher, ale i radost z vítězství a slzy dojetí,“ slibuje kreativní producentka Adéla Brož.