Do Survivoru míří další soutěžící! Kmen Lovců doplní policistka, streamer nebo auditorka!
Zdroj: TV Nova

Do Survivoru míří další soutěžící! Kmen Lovců doplní policistka, streamer nebo auditorka!

Vytvořeno dne 16.02.2024
Tomáš Rys
  • Tomáš, 40 let, Streamer
  • Tomáš je energický i trochu potrhlý typ, který si rád dělá legraci z lidí na internetu. Také je trochu lehkomyslný a prostořeký. Na internetu se proslavil tím, že ve svých streamech prozrazoval detailní informace o svých bývalých vztazích. 17 let hrál fotbal, s věkem ale pak přesedlal k hraní fotbalu online a nyní se živý jako herní streamer. V osobním životě je cílevědomí ale říká o sobě, že se pořád cítí jako kluk, který má ještě čas užít si dobrodružství a zábavu. Přestože má dlouholetý vztah, není připraven na závazky, uvidíme, zda mu Survivor přichystá dobrodružství po kterém změní postoj. Svou účast v soutěži bere jako výzvu. Sám sebe vnímá jako vůdčí typ. Nemá ale problém fungovat v kolektivu, je kamarádský a mohl by být tím, kdo bude svými vtipy a pozitivní náladou pozvedávat morálku.
Iva Skupnik
  • Iva, 29 let, auditorka
  • Iva přiznává, že v životě si prochází existenciální krizí. Dosud se vždy snažila být tou hodnou a poslušnou dívkou, přesně tak, jak se to od ní žádalo. Je vdaná a od okolí cítí tlak na to, aby už měla rodinu. Survivor proto považuje za příležitost, jak se ze své pozice vymanit a udělat konečně to, co chce ona a ukázat všem, že dokáže mít svůj názor a jít si za svým vlastním snem. Věří i že jí ostrov změní pohled na svět a bude pak lépe připravená přijmout závazky, které se od ní očekávají. Na ostrově jí nejvíce budou chybět kočka a manžel. Jako svá největší esa v rukávu, která hodlá v soutěži použít, jsou komunikativnost, tvrdohlavost i odolnost. Netají se ani tím, že pokud půjde do tuhého, použije i ženské zbraně. Případnou výhru by použila na splacení hypotéky.
Kristina Alexandra Hrbková

 

  • Kristina 29 let, policistka
  • Veronika má vystudovaná práva a už čtyři roky pracuje jako policistka. Žije v Olomouci, ale za prací dojíždí do Prahy, proto nemá příliš volného času. Ten zbývající vyplňuje především sportem. Pracuje na stejném oddělení se svým snoubencem. Pracují v terénu a jsou těmi, kdo na místo činu vyjíždí jako první. Díky své profesi si prošla již množstvím krizových situací. Svou práci zároveň bere jako svého koníčka a říká, že se v ní našla. Do Survivoru se přihlásila, protože chce zažít něco nového a otestovat své hranice. Ráda by všem ukázala, že policistky jsou silné a nejsou jen pouhými věšáky na uniformu. Přesto, že Kristina leccos vydrží, nejvíc jí bude chybět její pejsek Samík a při myšlence na něho drsná policistka změní na milou pečující „psí mámu“.