Ornella Koktová získává v Survivoru na seběvědomí! Ostře se vymezila urážce a hádky mezi kmeny prudce sílí!
Zdroj: TV Nova

Ornella Koktová získává v Survivoru na seběvědomí! Ostře se vymezila urážce a hádky mezi kmeny prudce sílí!

Vytvořeno dne 08.03.2024

Ve kmeni Titánů se cítí jako nejslabší, a tak trochu čeká, kam ji osud zavede. Když v jedné z výzev zabojovala, byla týmem pochválená a začala si Ornella Koktová věřit! Sebedůvěru získala natolik, že se nebála ostře ohradit výtkám soupeře na adresu spoluhráčů! Hádky a osobní útoky nabírají na obrátkách.

Fanoušci reality show Survior mohli v posledním díle vidět podnikatelku Ornellu Koktovou, jak si postupně začíná ve hře více věřit. Sice je částí kmene Titánů vnímaná jako jedna z nejslabších, ale v jedné z posledních výzev dokázala na své možnosti dobře zabojovat a nejhorší rozhodně nebyla! Tou byla Ivana Jirešová! A tým si toho byl vědom! Slovy tanečníka Martina Prágra dostala velkou pochvalu!

Orny, ty jsi dneska jela mega bomby! Dobrá jsi byla!”  Smekl Martin poklonu Ornelle a ta se nevěřícně, ale s úsměvem a potěšeně zmohla jen na jedno slovo. “Fakt?” Od té doby bylo vidět, jak se Ornella mění a kmen ji vnímá jako parťáka do aliance. Minimálně konkurenci vidí v jiných členech Titánů.

Když soutěž dospěla ke kmenové radě, oba kmeny měli ostrou výměnu názorů. Titáni vidí velkou agresivitu ze strany Lovců a Lovci zase cítí osobní narážky ze strany Titánů. Streamer Tomáš se pustil do tanečníka Martina Prágra za osočení, že okrádá děti. Do celého konfliktu se vložil Mykíř, který se Martina zastal a Tomášovi se vysmál! Ze strany Lovců nezůstala nit suchá ani na modelce Denise Dvořákové, ta se obula do programátorky Nikoly, za její pokrytectví a od plic to schytala od Rachel. Nakonec se pustil hasič Filip do cestovatele Martina Careva, v kterém leží Martinova urážka v samém a začátku soutěže.

Filipe, zeptám se tě, když by sis ty měl vybrat někoho z kmene Titánů, kdo ti třeba vadí nebo bys už nechtěl vídat?” Zeptal se Ondřej hasiče Filipa ve vyhrocené situaci. “Asi Careva. Má plnou pusu řečí na nás a zatím nic nepředvedl. Za mě je to amatér a nemá tady co dělat!” Pustil se Filip do Martina, u kterého si nepamatuje ani křestní jméno. Na to hned reagoval Ornella! “To je fakt deme*t!” Celou situaci okomentoval Ondřej poznámkou “Dostali jsme se z pozitivních emocí do těch možná vůbec nejvíc negativních.