Mladý Felix Slováček se sestrou Aničkou nedají na tátu dopustit. Podpoří ho v jeho novém projektu!
Zdroj: herminapress

Mladý Felix Slováček se sestrou Aničkou nedají na tátu dopustit. Podpoří ho v jeho novém projektu!

Vytvořeno dne 29.03.2024

Anna Julie Slováčková a Felix Slováček ml. doprovodí svého tátu na koncertní šňůře komponovaného programu „Felix Slováček: Krásné je žít!“. Základem programu je dokument Felix Slováček a magická Šumava, věnovaný loňským osmdesátinám Felix Slováčka st.

V dokumentu jsou také rodinné fotky, na kterých je vidět Felix Slováček s manželkou Dagmar Patrasová a se synem Felixem a Aničkou Slováčkovou. „S tátou vedeme debaty úplně o všem možném - rodina, děti, co udělat na chalupě, probereme kde co. Faktem je, že řeč po chvíli sklouzne k muzice a k práci. Muzikou žijeme, baví nás a také nás živí. Vymýšlíme nové věci, hodnotíme. Mám tyhle debaty rád,“ uvedl Felix Slováček ml., který pracuje na svých samostatných projektech.

„V Hudebním divadle Karlín hrajeme skvělé představení Močál story s písničkami Ivana Mládka a s živým hudebním doprovodem. Pro orchestr, jehož jsem kapelníkem, Martin Písařík vymyslel název Orchestr Karla valcha-originál, protože v kapele Ivana Mládka byla valcha stěžejním hudebním nástrojem, stejně jako v našem divadelním orchestru. Pak začátkem července chystám krásný koncert s orchestrem na Zámku Bechtold. Zahrajeme filmové a muzikálové melodie.“

Felix Slováček ml. se také těší na další spolupráci se svým tátou. „Ten dokument je krásný, takový film o tátovi tady ještě nebyl. Doprovod k filmu musí být, jsme všichni muzikanti, tak rádi zahrajeme a zazpíváme,“ uvedl Felix Slováček ml.